Звичайно, є рідний сервіс від Google «Знайти пристрій». З його допомогою можна віддалено відслідковувати на карті телефон, планшет або годинник. Якщо пристрій відключено від Інтернету, Google відобразить його останнє відоме місце розташування.

Крім того, власники смартфонів Samsung і Xiaomi можуть шукати свої гаджети через вбудовані сервіси від виробників: Find My Mobile і Mi Cloud.

Але всі ці рішення поступаються спеціалізованим програмам. Наприклад, вбудовані сервіси не підтримують отримання команд по СМС, що корисно, якщо викрадач відключив вкрадений смартфон від Мережі. Вони не вміють фотографувати злодія і записувати його розмови. І від них досить легко позбутися: досить, щоб зловмисник вийшов з вашого облікового запису. Але є додатки, які зможуть зробити себе системними і збережуться при скиданні.

1. Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Пакет Bitdefender Mobile Security & Antivirus включає в себе багато всього: антивірусний екран і сканер, блокування додатків і захисник приватності, а також вбудований модуль-антизлодій. Додаток дозволяє віддалено відстежувати смартфон через веб-сервіс BitDefender.

2. AVG AntiVirus

Ще один популярний антивірусний пакет з функцією антизлодій. AVG вміє визначати місце розташування втраченого або вкраденого телефону за допомогою «Карт Google». Як і в інших додатках, тут присутня функція блокування телефону і можливість виведення на екран повідомлень. Наприклад, з вашими контактними даними.

3. Avast Mobile Security

Так, і в Avast є свій антизлодій. І він дуже і дуже непоганий. У загальному і цілому він практично повторює можливості AVG.

4. Lost Android

Додаток однойменного веб-сервісу для відстеження втрачених смартфонів. І додаток, і сервіс не можуть похвалитися красивим інтерфейсом, але гідність Lost Android в іншому. Ця програма важить всього 170 КБ і працює навіть на найстаріших і малопотужних пристроях з Android 2.2.

5. Cerberus

Один з найпотужніших додатків для пошуку смартфонів. Вміє відстежувати місце розташування телефону за допомогою GPS, точок Wi-Fi і веж стільникового зв’язку, дозволяє переглядати список всіх вихідних і вхідних дзвінків, записувати звук через вбудований мікрофон, приховано знімати і відправляти фото на певну адресу і багато іншого.

6. Lookout

До складу антивіруса Lookout входить, крім іншого, і функція антизлодій. Вона дозволяє відстежувати смартфон на карті і включати сирену. Якщо смартфон вимкнеться, Lookout запам’ятає місце, де в останній раз простежувався сигнал.

7. Prey Anti Theft

Prey – це справжній комплекс утиліт для захисту всіляких пристроїв: не тільки на Android, але і на iOS, Windows, macOS і Linux.

Також буде цікаво:   Анонсований смартфон Redmi Note 7 Pro
Фото: google.com