Огляд найпопулярніших додатків, які потрібно негайно видалити з Android.

The Weather Channel та інші погодні додатки

The Weather Channel – відмінний приклад того, як на найпростішій функції – відображається прогноз погоди – розробники примудряються вибудувати цілий мегакомбайн. Тут ви побачите і анімовані шпалери, і метеорологічні карти, і букет інтерактивних віджетів, і все що завгодно. Все це господарство сидить в оперативній пам’яті пристрою, кожні п’ять хвилин стукає в інтернет і, зрозуміло, самим безсовісним чином з’їдає заряд вашої батареї.

Альтернатива. Вигляньте у віконце – ви отримаєте набагато надійнішу інформацію, ніж те, що показує віджет робочого столу. Якщо необхідний прогноз, то Google надасть вам прогноз на тиждень вперед.

AntiVirus FREE та інші антивірусні програми

Дискусія про те, чи потрібні антивірусні програми на пристроях під управлінням Android, іноді буває досить гарячою. Але якщо ви не отримуєте root-права на пристрої і не встановлюєте зламані програми зі сторонніх сумнівних джерел, то антивірус вам не потрібен. Компанія Google пильно стежить за вмістом свого магазину і моментально видаляє з нього всі потенційно небезпечні елементи.

Альтернатива. Якщо виникли все-таки сумніви того, що ви підхопили вірус, то встановіть антивірус, проскануйте, а потім видаліть його.

Clean Master та інші оптимізатори системи

Віра в чудеса є найголовнішою рушійною силою для поширення різних «очищувачів» і «оптимізаторів». Мовляв, сотні кращих програмістів Google не змогли довести свою систему до розуму, а ось цей винахідник-одинак ​​взяв і зробив! Більшість подібних програм або взагалі нічого не роблять, або завдають тільки шкоди. Очистити кеш, видалити залишки старих програм можна і вбудованими системними інструментами.

Альтернатива. Використовуйте наявні в Android інструменти для очищення кеша додатків. Забудьте про оптимізацію пам’яті.

Дефолтний браузер

Деякі виробники і розробники сторонніх прошивок постачають свої творіння спеціальними версіями браузера. Як правило, в них намертво вшиті посилання на сайти рекламодавців та інший непотрібний вам контент. Крім цього, ніхто не може поручитися, що такий браузер не зливає вашу інформацію наліво. Краще ніколи не використовувати подібну програму і взагалі, якщо це можливо, видалити її з системи.

Альтернатива. Для Android існують десятки хороших браузерів, але самим надійним і швидким є, безсумнівно, Google Chrome.

Facebook та інші соціальні мережі

Соціальна мережа Facebook є сьогодні найпопулярнішою в світі, тому не дивно, що відповідний мобільний додаток встановлено у величезної кількості користувачів. Мобільний клієнт дозволяє вам отримувати повідомлення про нові лайок, постити і завжди залишатися на зв’язку з друзями. Однак додаток споживає величезну кількість системних ресурсів і значно зменшує термін роботи мобільного гаджета від батареї. Відповідно до щорічного звіту AVG Android App Report, саме мобільний клієнт Facebook займає верхні рядки в хіт-параді самих ненажерливих програм на платформі Android.

Також буде цікаво:   Шины и диски, как востребованные комплектующие к автомобилю

Альтернатива. Використовуйте мобільну версію Facebook в будь-якому сучасному браузері.

А які програми ви вважаєте найбільш шкідливими на платформі Android?

Фото: google.com