Перш ніж викидати хорошу пару взуття через те, що на ній є незначні потертості, спробуйте позбутися від них.

Ось декілька порад, які допоможуть прибрати потертості з взуття.

1. Зубна паста

Вона здатна не тільки надати диханню свіжості, але і оновити ваше взуття. Для цього нанесіть трохи пасти на проблемне місце і потріть. Після цього витріть вологою ганчіркою і висушіть черевики.

2. Харчова сода

Якщо зубна паста не допомагає, переходьте до другого способу. Змішайте 2 столові ложки харчової соди і 100 мл теплої води. За допомогою ганчірки намажте потертості пастою і трохи почекайте. Якщо ефекту немає, повторіть процедуру. Після цього очистіть і висушіть взуття.

3. Миючий засіб для посуду

Додайте столову ложку миючого засобу на літр теплої води, розмішайте і помийте розчином взуття. Потім, використовуючи чисту тканину, помийте її ще раз і залиште сохнути.

4. Рідина для зняття лаку

Несподівано, правда? Нанесіть трохи засобу на ватний тампон і потріть проблемне місце. Після цього нанесіть на нього дитячий тальк або вазелін. Цей метод добре працює для взуття з лакованої шкіри.

5. Ластик

Крім помилок в зошиті, гумка допомагає прибрати і потертості на взутті: досить близько хвилини потерти постраждалу ділянку. Головне – не використовуйте грубу гумку: вона може тільки погіршити ситуацію. Ідеальний варіант – та, яка на кінці простого олівця.

6. Вазелін

Ще один ефективний варіант для лакованої шкіри. Просто нанесіть гель на взуття і втирайте в потертість. Після цього протріть взуття чистою вологою тканиною.

Також буде цікаво:   Кредиты онлайн в Украине: их особенности