Зараз люди в усьому світі відчувають тиск і індустрія туризму не виняток, оскільки менше людей тепер готові витрачати гроші на подорожі, ніж це було раніше.

Але такий стан речей все ж не зупиняє людей від бажання подорожувати. Мені, наприклад, відвідування нових місць і знайомство приносить величезну радість. Подорожувати – це одна з моїх життєвих цілей.

Тема подорожей одна з найпопулярніших в пошукових запитах в Інтернеті, і чим більше ми бачимо нових світів по телевізору або читаємо про них в книгах, тим більше ми хочемо дізнатися про нашу планету прямо зараз.

Однак, незважаючи на те, що багато хто з нас хоче подорожувати більше, ми не можемо собі цього дозволити. Є багато обставин: вартість поїздки, діти, робота, які говорять нам, що ми не можемо відправитися в подорож прямо зараз.

Але хіба все це причина, щоб відкладати свої мрії на потім? Що до мене, то я думаю, що треба слідувати своїй мрії навіть якщо у вас обмежені кошти, або велике сімейство, або ваша кар’єра вимагає багато сил. Все що вам треба, це тільки змінити хід своїх думок, зробити подорожі пріоритетним напрямком, пріоритетною метою і почати слідувати цьому. Нижче кілька ідей, які допоможуть вам подорожувати більше без зайвих витрат.

Озирніться навколо

Спочатку змініть своє ставлення до подорожей. Мета подорожі – побачити нові місця, вивчити нову культуру і отримати новий досвід. Багато людей думають, що щоб реалізувати цю мету, потрібно виїхати далеко за межі рідної країни, але це не так. Озирніться навколо того місця, де ви живете. Можливо, десь у двох-трьох годинах їзди на машині є місце, де проходить ярмарок або виставка, яку ви б хотіли відвідати. Ось вам і подорож на вихідні. Якщо у вас більше вільного часу, то ви можете вибрати місце подалі від дому.

Для цього насамперед вирушайте до місцевої бібліотеки або в Інтернет, щоб набрати ідей щодо місць, розташованих недалеко від вашого будинку. Може бути, це будуть якісь цікаві місця для піших прогулянок, печери, річки, озера, ліси або водоспади – ті місця, де ви не бували раніше. Виберіть одне таке місце і вирушайте туди при першій же можливості, але як можна швидше.

Розміщення

Мисліть нестандартно. Подорожі – це вихід з вашої звичної зони комфорту і набуття нового досвіду.

Якщо ви надумаєте зупинитися в кемпінгу, розпитайте знайомих – можливо, вони будуть готові позичити вам туристичні приналежності. Ви будете здивовані, скільки людей навколо володіє усіма цими наметами, пінками, спальниками і зовсім ними не користується. На пару ночей вам цілком вистачить намета, спальника і, якщо ви збираєтеся готувати їжу прямо на місці стоянки, пристосувань для цього.

Також буде цікаво:   Названі міста з кращими туристичними брендами

Їжа

Кому потрібні всі ці фантастичні ресторани? Володіючи кількома прийомами планування і деяким базовим обладнанням, ви можете забезпечити себе їжею двічі на день, не витрачаючи при цьому багато грошей. Ось, наприклад: візьміть кілька пластикових контейнерів, тарілок, стаканчиків і купыть складаний ножик або ніж з чохлом, щоб убезпечити себе від дірки в сумці. Для сніданку візьміть кілька місцевих сезонних фруктів, йогурт і мюслі. Один з найбільш корисних для здоров’я сніданків – це тонкий шар арахісового масла на хлібі. Що може бути простіше. Просто купіть пластикову упаковку арахісового масла, щоб було зручно носити з собою, і хліб.

Для ланчу підійде свіжий хліб, помідори і сир або шинка – це зовсім проста їжа. Якщо ви будете їсти на вулиці, а не в ресторані, то у вас буде більше часу на прогулянку, і ви не будете обмежені місцевістю, де є ресторани і кафе. Якщо ви зупинилися в готелі, дізнайтеся яка буде ціна щоб включити сніданок в проживання.

На вечерю ви можете пошукати якісь кафешки, на які орієнтуються місцеві жителі. Не обов’язково йти в дорогі туристичні ресторани. Їжа, продавана на вулиці, може бути чудовою і досить дешевою.

Пам’ятки

Існує багато не сильно відомих пам’яток, відвідування яких  є безкоштовним або має маленьку вартість. Всі ці місця прекрасні і цікаві. Головна ідея в тому, що не обов’язково витрачати багато грошей, щоб слідувати по протоптаній туристичній стежці. Ви дізнаєтеся набагато більше і накопите більше досвіду, якщо будете звертати увагу на те, як поводяться місцеві жителі, які місця вони радять відвідувати.

Постарайтеся розслабитися

Занадто часті канікули і подорожі стають свого роду списком справ, які треба виконати. Пообіцяйте собі, що ви не станете ставитися до подорожей, як до пунктів в списку, які необхідно викреслювати.

Перестаньте метушитися, радійте тому, що відбувається навколо вас в даний момент. Подорожі – це можливість позбавитися від вашої повсякденної рутини і привнести в життя елемент спонтанності.

От і все! Не відкладайте.