Вихід нового айфона щоразу супроводжується захопленими вигуками фанатів та необґрунтованою критикою скептиків. Після спаду ажіотажу починається вивчення нових функцій гаджета та його порівняння з попередньою версією. Згідно зі статистикою, після першого сплеску купівельного інтересу до нового девайсу починає зростати популярність моделей, що вийшли до нього. Так, сьогодні максимально високий попит серед користувачів має iPhone 13 Pro Max. Чому цього року варто купити саме його? Дізнаймось.

Чому iPhone 13 Pro Max — найкращий вибір у 2023 році?

Почнемо з козирів — ціна Айфон 13 Про Макс нижча за вартість смартфона 14-го покоління. При цьому його актуальність не збираються заперечувати навіть найзатятіші критики «яблучних» гаджетів. Деяких може дратувати «чубчик» у верхній частині екрана, проте за кілька тисяч економії цілком можна заплющити очі на такий недолік. Говорячи про причини купівлі айфона 13-го покоління цього року, варто назвати кілька причин:

  1. Функціональність — якщо стандартні айфони 13 поступаються новому поколінню, то лінійка 13 Max практично ідентична чотирнадцятим айфонам.
  2. Система камер — три об’єктиви з чутливим датчиком для зйомки в умовах поганої видимості дозволять зробити ідеальні кадри в будь-який час доби.
  3. Акумулятор — посадити батарею цього смартфона за день практично неможливо.
  4. Підтримка — Apple оновлюватиме тринадцяті айфони ще багато років.
  5. Ліквідність — передостанні моделі iPhone дуже мало втрачають у ціні, тому ви без проблем зможете продати його, виручивши значну суму.

Цікаво, що айфон 14 працює на тому ж чіпі, що й модель 13 Про Макс. Виходить, ви зможете розраховувати на ту ж саму швидкість і продуктивність, але за менші гроші.

Висновок

При виборі iPhone ми часто слідуємо за статусом, ризикуючи втратити практичність. Купівля смартфона лінійки 13 Pro Max дозволить витримати золоту середину, коли ви отримаєте топовий гаджет і зможете заощадити значну суму. Вибрати модель, що підходить за кольором та характеристиками, можна в інтернет-магазині StoreInUa. Там же ви зможете у майбутньому обміняти старий гаджет на новий телефон за програмою trade-in.

Також буде цікаво:   15 корисних команд iOS 12