Фізичні клавіші, які ще залишилися на пристроях, можуть бути куди корисніше, ніж здається.

Button Mapper

Універсальний додаток, який може призначити будь-яку довільну дію фізичним кнопок на смартфоні, кнопкам гарнітури та іншим аксесуарам. При цьому програма вміє розрізняти, коли ви тиснете на кнопку одноразово, коли – двічі, а коли взагалі виконуєте довге натискання.

Keyboard / Button Mapper

Ця програма схожа на попередню, але має одну корисну фішку, якої немає в Button Mapper. Ця програма може обробити цілі комбінації кнопок. Таким чином ви зможете створювати послідовності натискань: наприклад, можна по черзі натиснути клавішу зменшення і збільшення гучності, і все здійснить потрібну дію.

Frinky Music Controller

Frinky Music Controller – ще один зручний додаток, який зробить кнопки смартфона Android трохи корисніше. Додаток призначений для управління вашим музичним програвачем і може задати клавішам управління гучністю такі дії, як перемотування музики, зупинка відтворення або зміна треків.

Trainer Stopwatch

Trainer Stopwatch – це додаток з секундоміром і таймером. Який особливо стане в нагоді фанатам спорту, тому що керувати ним можна, навіть не дістаючи смартфон з кишені, – корисно, наприклад, під час пробіжки.

Oops! AppLock

Oops! AppLock стане в нагоді тим, кому є що ховати на смартфоні. У додатку є дві функції. Додаток вміє блокувати окремі програми, так що їх не можна буде запустити, не набравши спеціальний пароль шляхом послідовного натискання на клавіші гучності. А ще Oops! AppLock може служити в якості екрану блокування, замінивши стандартний.

Також буде цікаво:   Продажі смартфонів Honor за рік злетіли на 170%