Випадкові шпалери, звуки природи, підключення до Wi-Fi по QR-коду та інші призначені для користувача команди, які роблять життя простіше.

Для використання нової функції iOS 12 необхідно встановити додаток «Команди».

1. Connection Controller

Зручна команда, яка, на відміну від ярликів в «Пункті управління», повністю відключає бездротові модулі, дозволяючи управляти Wi-Fi, Bluetooth і стільниковим зв’язком.

2. Wifi QR Code

Корисні шорткати, що створює QR-коди, за допомогою яких можна ділитися паролями від Wi-Fi. Для цього потрібно запустити команду, вибрати мережу і тип шифрування, а потім ввести пароль і показати згенерований код іншій людині.

3. Google Image Search

А ця команда допоможе швидко знайти зображення в пошуку Google. Зручно, що працює вона як по фото з галереї, так і за новими знімками, зробленими на камеру.

4. Google Translate Clipboard

Проста команда для перекладу тексту з буфера обміну. Скопіюйте фрагмент, вимкніть команду і виберіть потрібну мову – переклад тут же відкриється в браузері.

5. Emoji GIF

Ця команда стане в нагоді любителям чатитись. Вона дозволяє вибрати кілька емодзі і зробити з них гифку, яку можна буде скопіювати в буфер обміну і вставити в будь-якому месенджері.

6. Currency Conversion

Простий, але функціональний конвертер валют. Вказуємо суму в першій валюті, потім вибираємо другу і отримуємо еквівалент.

7. Wishlist

Дуже корисна команда, що замінює функцію списку бажань, яку Apple прибрала з App Store. Після додавання додатки з магазину через стандартне меню «Поділитися» можна переглядати свій художній альбом і відслідковувати знижки.

8. Quick Read

Незамінна команда, щоб скоротати кілька вільних хвилин очікування. Quick Read відкриває список читання Pocket і вибирає випадкову статтю з часом прочитання не більше 5 хвилин.

9. InstaSave

Завантажувач контенту з Instagram, який вміє завантажувати з програми фото і відео. Все, що потрібно зробити, – це скопіювати посилання і запустити команду.

10. Get YouTube Audio

Не менш корисний конвертер, який дозволяє добувати аудіодоріжки з будь-яких YouTube-відео. Стане в нагоді для завантаження музики або прослуховування навчальних лекцій.

11. Wallpaper

Ніяк не можете визначитися з шпалерами для робочого столу на iPhone? Використовуйте цю команду і завантажуйте випадкове фото з Unsplash всього в один дотик.

12. Add Device Frame

Потрібна команда для всіх, хто має справу з скріншотами. Дозволяє красиво оформити скріншоти з iPhone, автоматично вставивши їх в шаблон відповідного смартфона. Можна додати відразу кілька фото і вибрати колір пристрою.

Також буде цікаво:   Facebook – досі головна соцмережа в Україні, але Instagram нарощує динаміку

13. Scan Book

Корисна штука для всіх, хто купує паперові книги. Щоб дізнатися рейтинг і переглянути рецензії, досить відсканувати ISBN.

14. Nap Time

Любете подрімати після обіду? Тоді ця команда для вас. Вона дозволяє швидко встановити таймер для сну і автоматично включить режим «Не турбувати» на заданий час.

15. Sleep Sounds

За допомогою цієї функції можна швидше засинати під різні звуки природи. Після запуску екран можна буде заблокувати, а плеєр зупиниться автоматично через годину.

Фото: АЛЛО