У жовтні Google анонсувала, що до кінця року на всіх облікових записах буде автоматично активована двофакторна ідентифікація для додаткового захисту користувачів. Тепер стала відома точна дата першої хвилі: 9 листопада.

З двофакторною ідентифікацією користувачеві потрібно ввести одноразовий код, надісланий йому по SMS або електронною поштою, щоб увійти до свого облікового запису з нового пристрою. Це значно знижує ризик крадіжки даних та несанкціонованого доступу до облікового запису. Вже зараз Google почала розсилати електронні листи та повідомлення з пропозицією захистити свій обліковий запис самостійно заздалегідь.

До кінця року Google планує включити захист у 150 млн звичайних облікових записів і 2 млн творців контенту на YouTube. Схоже, поки що це не обов’язково для всіх, але компанія поступово переводитиме користувачів на двофакторний захист по кілька мільйонів за раз. Відповідно до сторінки техпідтримки Google, користувачі отримуватимуть повідомлення за 7 днів до ввімкнення захисту.

Також буде цікаво:   Головна особливість iOS 13 для iPhone і iPad вражає своєю унікальністю