Як відомо, Японія – це унікальна країна, чия культура не схожа ні на одну іншу. Це обумовлено історичним розвитком держави висхідного сонця. До кінця 19 століття Японія була закритою країною з жорсткими традиціями, але, ознайомившись з особливостями європейської культури, японці змінили свій погляд на багато що, у тому числі – на моду, і тепер на вулицях Токіо можна зустріти як автентичні кімоно, так і абсолютно неймовірні наряди , лише смутно нагадують європейські колекції.
Варто сказати, що на сьогоднішній день в японській культурі існує кілька провідних стилів, підхоплених світовою модою. Це, перш за все, Visual Kei, що з’явився в 1980 – х як стиль японських рок – музикантів, його відмінні особливості – це андрогінність (молодих людей, одягнених у цьому стилі, легко можна прийняти за дівчат), елементи вікторіанського і готичного стилю – сюртуки, фраки, тростини, жилети, середня коміри.

Тканина, з якого виконані речі, що немов зійшли зі сторінок романів Брема Стокера або Чарльза Діккенса, є найрізноманітнішою, в першу чергу – це шовк для сорочок і драп для сюртуків і пальто. Шанувальники стилю віддають перевагу ексцентричні зачіски і яскраву косметику, і це поєднання з традиційними речами європейського декадансу народжує неповторні образи.
Шанувальники стилю Gothic Lolita також звернули увагу на вікторіанський стиль, але не стали його ні з чим змішувати, а, навпаки, звели в культ і абсолют, одягаючись точно так само, як юні дівчата Англії 19 століття.

Ті ж з молодих японців, що хочуть бути схожими на європейських зірок і заперечують традиційні уявлення про японську красу, вибирають стиль Ganguro – вибілені волосся, максимальна засмага, накладні вії (деякі дівчата навіть звертаються до пластичних хірургів, щоб коригувати розріз очей і бути схожими на європейок ) – ось його відмінні риси.

Також буде цікаво:   Кто более удачливый в онлайн-казино: женщины или мужчины