Відомий мережевий інформатор Ice Universe стверджує, що багато хто помилково вважає високу частоту оновлення картинки в екранах сучасних смартфонів показником їх якості.

Там, наприклад, багато хвалять смартфон OnePlus 7 Pro, екран якого має частоту оновлення зображення 90 Гц. За словами інсайдера, якість екрану визначається зовсім не його частотою. Він нагадав, що при бажанні екран Xiaomi Mi 9 можна «розігнати» до 84 Гц.

Ice Univerce цитує доктора Раймонда Сонейра (Raymond Soneira), який є засновником профільної компанії DisplayMate Technologies, давно тестуючої дисплеї. Він дав підказку, в якому напрямку необхідно рухатися далі компаніям, які розробляють мобільні екрани.

За словами Раймонда Сонейри, наступна проблема, яку належить подолати виробникам екранів для мобільних пристроїв, полягає в поведінці дисплеїв і відображенні кольорів при природному освітленні на вулиці. Сьогодні дана проблема якісно не вирішена, тому у всіх виробників є можливість зробити революцію в індустрії.

Ice Universe також додав, що у другій половині цього року на ринку не з’явиться смартфонів, які зможуть перевершити Samsung Galaxy Note 10 за якістю екрану.

Також буде цікаво:   YouTube видалятиме комерційно недоцільні акаунти