Де трапляється засмічення? Щоб визначити це, не потрібно бути досвідченим сантехніком. Досить знати, що засмічення найчастіше трапляються в каналізаційному стояку, в сантехніці ванній або на кухні. Також може утворитися пробка в трубі, підведеної до пральної машинці. І, нарешті, засмічення може бути загальним – тобто трапилося воно не з вашої вини, та й пробка десь в загальному стояку, а не в квартирі. Якщо ж мова йде про приватний будинок, то причину засмічення необхідно шукати на вулиці в тому місці, де локальна каналізація з’єднується з міською (або в місці виходу трубопроводу в вигрібну яму).

Як прочистити засор в трубі на кухні

Вода, що скупчилася в раковині, необов’язково означає, що засмічення загальне. Наприклад, вода не проходить у ванній. Можна спробувати змити унітаз і включити воду на кухні – якщо там вона проходить добре, то проблему слід шукати в тому місці, де вода застоюється. Один з прийнятних методів в цьому випадку – машинка для прочищення.

Але, оскільки вона є не у всіх, то найкраще використовувати більш доступні методи і замовити за посиланням www.krot-servis.com.ua/news/kak-prochistit-zasor-v-trube-na-kuhne/ професійну чистку від компанії Крот-Сервис.

Зверніть увагу! Щоб пробити пробку, можна використовувати не тільки трос, але і спіраль. Якщо є спеціалізована машинка, то можна помітно заощадити час, виконуючи роботу не вручну.

Ті, хто проживає в багатоповерховому будинку, де на поверсі знаходиться кілька квартир, можуть зіткнутися з іншою проблемою. Вода може не просто збиратися в умивальниках і унітазі – вона також буде підніматися нагору, створюючи засмічення. Варто відзначити, що в поодинці впоратися з такою непередбаченою трудністю важко, тому в цьому випадку краще звернутися в службу Krot-Service – мова йде про те, що забитий весь стояк під’їзду. Прочищення каналізації в цьому випадку неможливе.
Якщо немає бажання вичерпувати воду з раковини, необхідно поставити під раковиною зворотний клапан – він не дасть воді проходити назад.

Також буде цікаво:   Акрилові ванни Ravak для ідеального ремонту