Тим, хто тільки недавно почав використовувати Android-смартфон, спочатку може виявитися досить непросто освоїти всі можливості подібного гаджета. І навіть такі, здавалося б, легкі питання, як питання встановлення окремої мелодії для кожного контакту телефонної книги, можуть викликати деякі труднощі.

Установка персональної мелодії і фотографії для кожного окремого контакту в телефонній книзі смартфона на Android буває досить складною для новачків, оскільки потрібні дії не завжди очевидні. Проте, якщо трохи розібратися в проблемі, то завдання виявляється цілком по силам навіть тим, хто чи не вперше стикається з ОС Android.

Як встановити мелодію на контакт в Android-смартфоні

Для зміни мелодії дзвінків в Android-смартфонах використовується два основних способи: потрібна мелодія або встановлюється з плейлиста при прослуховуванні музики в стандартному медіа-програвачі смартфона, або ж вибирається в стандартному диспетчері файлів. Проте варто відзначити, що такими способами можна змінити тільки стандартну мелодію на всі дзвінки, а ось поставити ту чи іншу композицію для дзвінка конкретного абонента – не вийде.

Проблему можна вирішити, якщо задати мелодію для контакту з допомогою телефонної книги. Тільки заздалегідь належить завантажити в пам’ять телефону або ж на знімну карту пам’яті бажані музичні композиції. Якщо додавання композицій виконується в пам’ять телефону, то зберігати мелодії потрібно у вже існуючу папку ringtones (рінгтони), яка може перебувати або в папці audio папки media або ж просто в кореневому каталозі – залежно від конкретної моделі смартфона і версії ОС Android.

Як правило, об’єм внутрішньої пам’яті смартфона не надто значний, тому частіше додавати композиції для мелодій на дзвінки припадає на зовнішню карту пам’яті. У цьому випадку музичні файли теж належить завантажувати в спеціальну папку ringtones, але створити таку папку потрібно буде самостійно. Для створення папки можна скористатися стандартними засобами Android в смартфоні або ж стандартними засобами Windows, якщо смартфон з’єднаний з ПК в режимі сховища даних або ж якщо карта пам’яті смартфона підключена до кард-рідера ПК.

Після того як потрібні музичні композиції завантажені у відповідні папки внутрішньої чи зовнішньої пам’яті смартфона, можна переходити безпосередньо до установки мелодії на дзвінок для окремих контактів. Для цього необхідно увійти в телефонну книгу смартфона і вибрати редагований контакт. У списку доступних для редагування полів вже може бути пункт Мелодія дзвінка (Ringtone), на який потрібно натиснути для переходу до вибору мелодії. Якщо такого пункту немає, то можна викликати меню налаштувань контакту натисканням по відповідній піктограмі на екрані. У цьому меню залишається знайти пункт Задати мелодію/Задати рінгтон (Set Ringtone) або аналогічний.

Також буде цікаво:   В Telegram з'явилась «файна українська»

Залежно від моделі смартфона для подальшої установки однієї з доступних композицій в якості мелодії на дзвінок може знадобитися або спочатку вибрати внутрішню або зовнішню пам’ять смартфона, або ж відразу знайти в загальному списку доступних файлів потрібний. Коли мелодія обрана, залишається підтвердити свій вибір і потім зберегти зміни у відредагованому контакті. Після цього мелодія відразу ж буде застосована до контакту.

Як встановити фото і мелодію на контакт в Android-смартфоні

Як можна помітити, нічого надто складного в установці окремої мелодії дзвінка для кожного контакту в Android-смартфоні немає, але слід загострити увагу на тому, що в деяких смартфонах персональні мелодії можуть встановлюватися тільки для контактів, записаних в пам’ять саме смартфона, а не в пам’ять сім-карти. У подібному випадку доведеться спочатку скопіювати контакти в пам’ять телефону, а потім вже виконувати вищеописані дії з налаштування мелодій для дзвінків.

Фото: MashTips