Наближаються холоди, і питанням про те, як вибрати чоловічу куртку, щоб не прогадати з її якістю, задаються багато представників сильної статі. Розглянемо критерії вибору теплої куртки, які допоможуть знайти дійсно якісну і зручну модель.

Як вибрати фасон зимової куртки?

Сучасна модна індустрія пропонує безліч фасонів зимових курток на вибір, проте кожен з них має свої індивідуальні характеристики. Розглянемо основні фасони, в яких чоловікові буде комфортно взимку. Взагалі бувають різні зимові куртки, давайте зупинимось на найбільш поширених моделях.

Бушлат

Якщо ви не знаєте, як вибрати хорошу чоловічу зимову куртку, не розбираєтеся в фасонах або сумніваєтеся, яка модель вам підійде, віддайте перевагу класичній куртці-бушлат. Вона нагадує вкорочене пальто і йде всім без винятку чоловікам. Характерна особливість моделі – широкі лацкани і важка вовняна тканина. Це класика в чистому вигляді, яка завжди представить фігуру в виграшному світлі. Бушлат зазвичай водонепроникний, що дуже добре для регіонів з дощовими зимами. Однак додатково до такої куртці необхідно підібрати шарф, оскільки шия у неї залишається неприкритою.

Варто відзначити, що неправильно обраний розмір бушлата візуально збільшує фігуру, тому під час примірки уважно стежте, щоб куртка сиділа вільно, але на ній не утворювалися складки.

Парка

Кожен чоловік, який цікавився, як правильно вибрати зимову чоловічу куртку, так чи інакше, розглядав парку як «свій» варіант. Парку – це непромокаючий водовідштовхувальна і дуже утеплена куртка з капюшоном і хутряною опушкою навколо нього. Особливість парки – максимальне утеплення. Вона зазвичай досягає середини стегна, а всередині неї міститься пух або синтетичне волокно. Застібка-блискавка зверху застібається ще й на гудзики, що несе в собі не тільки естетичну функцію, але і додаткове утеплення.

Парку також є універсальною річчю. Вона може бути будь-якого кольору, а хутро при бажанні можна відстебнути разом з капюшоном.

Звичайна утеплена куртка або пуховик

Якщо ви не знаєте, яку чоловічу зимову куртку вибрати, розгляньте стандартний, але утеплений варіант – пуховик. Такі моделі виготовляються з водонепроникних тканин, мають підкладку і шар утеплювача, що дозволяє не мерзнути навіть у найлютіші морози.

Куртка може бути будь-якого розміру і довжини, але для максимального утримання тепла рекомендуємо вибирати модель хоча б до середини стегна. В цьому випадку ви будете мати надійний захист від зимових холодів.

Також буде цікаво:   Основные причины популярности ставок онлайн