Сьогодні конкуренція на ринку юридичних послуг досить висока. Тисячі компаній як вітчизняних, так і зарубіжних ведуть свою діяльність.

Причому деякі з них працюють ще з початку 90-х років, вони, можна сказати, були першопрохідцями украънського юридичного ринку. Більшість цих організацій очолюють їх засновники і саме на їхньому розумі, досвіді та репутації все тримається. Але разом з тим є і ненадійні компанії і їх, на жаль, не так вже й мало.

Найпоширеніші типи українських юридичних компаній:

  1. Компанії, орієнтовані на результат. На жаль, таких організацій сьогодні меншість. Їх штат включає тільки професійних юристів, які дотримуються інтересів клієнтів і ведуть виключно законну діяльність, наприклад Finance Business Service – юридична компанія https://fbs-tax.com/. Діяльність таких компаній ґрунтується чесністю та об’єктивністю. Вони роблять все від них залежне, щоб клієнт залишився задоволений роботою.
  2. Компанії-одноденки. Основна їх мета – отримання завдатку від клієнта. Трохи витратившись на рекламу, власники таких фірм формують клієнтську базу, обіцяючи замовникам блискучий підсумковий результат. Однак після внесення авансу компанія, разом з вашими грошима зникає.
  3. Фірма-посередник. Не найкращий варіант для співпраці, так як укладаєте договір ви з однією компанією, а наданням роз’яснень у справі буде займатися інша. Проконтролювати їх роботу буде досить складно, що може принести не той результат, якого ви очікуєте.
  4. Компанії, які надають платні послуги партнерам по бізнесу. В таких організаціях, як правило, відбувається часта зміна кадрів. Тому будьте готові до того, що вас можуть «відфутболювати» від одного юриста до іншого і кожному з них доведеться викладати суть проблеми заново. Погодьтеся, не дуже радісна перспектива, та й на успішний результат справи з таким підходом сподіватися не доводиться.
  5. Лідери тіньового ринку. У великому місті, в якому ззнайдуться, як чесній людині, так і шахраєві. І цілком ймовірно, що вам може пощастити, і ваша проблема буде вирішена. Але, як би це не звучало, в більшості своїй такі компанії – одна велика фікція і ніяких серйозних зв’язків у них немає.

Чим же характеризується хороша юридична компанія?

Структура взаємодії між усіма ланками організації чітко сформована.

Службовці компанії – висококваліфіковані юристи.

Репутація співробітників підтверджується не словами, а кількістю виграних справ.

Також буде цікаво:   Дослідження: зимою треба працювати менше