Були часи, коли з’явитися на людях без панчіх або колготок було немислимим. Та й сучасна жінка не може обійтися без колготок. Популярність прикраси жіночих ніжок настільки висока, що ринок наповнений різними моделями, відмінними за складом, щільності, дизайну, і, звичайно, якістю. Сучасні матеріали дозволяють випускати легкі, міцні і довговічні вироби, надовго зберігають зовнішній вигляд.

Однак в наявному розмаїтті пропозиції можна легко і заблукає. І якщо дизайн – це, багато в чому, справа смаку та особистих уподобань, то в цьому варто розібратися. Отже, вибираємо колготки на https://kolgot.net/full-fashioned_stockings/.

Як вибрати колготки за складом?

Сучасні матеріали: лайкра і мікрофібра, роблять колготки м’якими і еластичними, підвищують їх зносостійкість і до того ж додають приємних відчуттів для шкіри. Але їх наявність у складі істотно здорожує продукт. На упаковці обов’язково має бути вказано їх процентний вміст. Здавалося б – чим більше – тим краще. Але немає – щоб уберегтися від підробок, пам’ятайте, лайкри в складі матеріалу не може бути більше 30%.

Вибираємо колготки по сезону

Краса, звичайно, вимагає жертв, але немає нічого красивішого здорової людини і наражатися на ризик захворювань немає резону. Вибираючи колготки орієнтуйтеся на сезон року і приміщення, в яких ви будете їх носити. В колготках ногам не повинно бути ні жарко ні холодно. Такий баланс дотримати непросто – проте цілком можливо.

Традиційно – чим щільніше колготки, тим вони тепліше. Щільність колготок вказується в денах (den), що виражають вага в грамах, яка буде у 9-тикілометровій нитці. Чим вище щільність – тим тепліше будуть колготки.

Як вибрати колготки за розміром?

Стандартна Європейська класифікація розмірів включає в себе 6 категорій від S (small) – найменший, до XXXL (Large) – великий. Самим ходовим є M (medium) – середній. Однак, стандартність тут дуже відносна, бо кожен виробник має свої погляди на конкретні показники обсягів. Тому будь-яка, поважаюча себе компанія, розміщує на упаковці таблицю розмірів, де вказані відповідні дані в сантиметрах.

Як вибрати колготки по виробнику?

Багато хто хоче носити якісне, брендову продукцію. Але саме її найчастіше підробляють. Тому уважно прочитайте назву на упаковці – назва підробки може бути виконано в  стилі оригіналу і відрізнятися на одну букву, так як юридично – це вже інша марка і ніяких претензій до магазинів бути не може.

Також буде цікаво:   Вражаючі прикраси PANDORA

Втім, навіть якщо в назві виробника немає ніякої помилки – це теж не гарантія того, що ви купуєте справжній бренд. Ланцюжка посередників аж ніяк не сприяють тому, щоб на прилавки потрапляв тільки якісний і неконтрафактний товар.