До вибору, як самого автомобіля, так і продавця, при покупці авто слід підходити з граничною увагою і відповідальністю.

Той час, який ви витратите на цей вибір, в результаті може обернутися економією істотних сум.

Автосалон часто стає тим місцем, куди потенційні власники автомобілів звертаються в першу чергу. Це не дивно, адже покупка автомобілів з рук часто буває пов’язана з очевидними труднощами. Крім того, угоди з так званими перекупниками, таять в собі «підводні камені».

Однак, незважаючи на те, що покупка автомобіля в автоцентрі має свої плюси, це не означає, що всі салони однакового хороші. Скажемо більше, серед них нерідко трапляються відверто шахрайські або просто несумлінні фірми. Як же вибрати автоцентр?

Перше, що ви повинні перевірити ще перед поїздкою, це відгуки про автоцентр того міста, де планується покупка. Вихід в інтернет, з ноутбука або мобільного пристрою, а також п’ять хвилин витраченого часу зможуть надати вам об’єктивну інформацію про той чи інший центр. Звичайно, в цьому випадку варто відрізняти рекламні відгуки від коментарів справжніх автомобілістів, тому краще читати інформацію на сайтах, які стежать за правдивістю відгуків. Ми зі свого боку рекомендуємо автоцентр на Столичном в Києві, ось их вебсайт.

В автоцентрі на Сттоличнім можна провести ремонт і обслуговування свого автомобіля, процти тест-драйв, а також автоцентр пропонує багато іннших послуг для автомобілістів. Придбати новий автомобіль також можна за допомогою послуги трейд-ін, обмінявши свій старий автомобіль на новий з доплатою.

Вибираючи салон, не поспішайте, відвідайте цент не в день передбачуваної покупки, вивчіть різницю в ціні на авто з різною комплектацією.

Вкрай важливо перевірити, як центр відноситься до оформлення документації. Всі папери, договори, пропозиції повинні бути оформлені правильно. Всі слова співробітників салону про ціни, знижки, спеціальні пропозиції також повинні бути зафіксовані в документах, а не усно. Якщо ви відчуваєте, що вас хочуть обдурити, що вам нав’язують те, що вам не потрібно, якщо у вас просять передоплату або не виплачують гроші за автомобіль, взятий на реалізацію – відстоюйте свої права.

Щоб зробити правельний вибір, слідуйте простим правилам:

1. Перевірте рейтинг та репутацію дилера.

2. Відвідайте автоцентр перед покупкою.

3. Автоцентр повинен мати тест-драйв.

4. Перевірте умови придбання.

Також буде цікаво:   Ставки на спорт - основные преимущества