Виробники моторів на стадії проектування визначаються з марками масел в залежності від умов роботи і конструктивних особливостей. Після чого проводяться ресурсні випробування двигунів і видаються рекомендації по використанню. Так, перед вибором потрібно заглянути в інструкцію з експлуатації, що саме необхідно. Масло, вказане в інструкції, – правильний вибір.

Від того, як дбайливо ви ставитеся до вузлів вашого автомобіля, безпосередньо залежить термін його життя. Кожен автомобіліст, навіть початківець, розуміє, що догляд за «серцем» автомобіля – двигуном – перший його обов’язок як водія. Нехтування такою простою процедурою, як заміна масла в двигуні, в першу чергу може позначитися на роботі силового агрегату. При виборі масла, зверніть увагу на castrol, а купити моторне масло castrol прямо в інтернеті.

Як вибрати моторне масло, коли і як робити заміну масла, давайте розглянемо нижче.

Питання, як вибрати моторне масло, стає актуальним, як тільки приходить час його планової заміни. Незайвим буде в черговий раз відзначити, що зазвичай регламентовані 10 000 км пробігу, після яких пора міняти масло в двигуні. Задуматися про більш часту заміни моторного масла можуть спонукати такі чинники:

  • машина використовується для перевезення важких вантажів;
  • експлуатація авто найчастіше відбувається в умовах бездоріжжя або розбитого дорожнього полотна;
  • часта запиленість повітря;
  • клімат, для якого властиві часті перепади температури і сильні морози.

У перерахованих випадках масло в двигуні рекомендується міняти кожні 8-9 тис. км.

Вибір моторного масла

Іноді рекомендація вказана у вигляді коду за міжнародною класифікацією моторних масел – SAE, API, ILSAC або європейська ACEA.

Важливість вибору відповідного коду моторного масла пояснюється тим, що різні масла володіють різним хімічним складом і набором присадок. Неправильно обрана рідина може не тільки знизити потужність мотора і збільшити витрату палива, але і привести до капітального ремонту силового агрегату.

Попереднє масло в двигуні

Якщо ви придбали автомобіль на вторинному ринку, обов’язково треба запитати у колишнього власника, яке конкретно моторне масло він використовував в останній раз. Важливо це з тієї причини, що різні моторні масла по-різному поєднуються між собою і небажана хімічна реакція може негативно позначитися на роботі двигуна.

Вибираємо тільки сертифіковане масло в двигун

Маючи на руках інформацію про допуски масла виробником машини та те, яке масло ми заливали в мотор в минулий раз, можна почати пошук максимально підходящого нам з числа сертифікованих автовиробником.

Також буде цікаво:   Power bank CGPower – трендова новинка 2019

Важлива деталь на даному етапі – не вибирати масло, грунтуючись на рекомендаціях виробника моторного масла, а орієнтуватися тільки на інформацію автовиробника.

Заміна масла в двигуні

Нарешті, зробивши вибір, можна сміливо їхати в автосервіс для заміни масла.