Для початку зазначимо, що кредит готівкою сьогодні може взяти практично будь-який бажаючий. Банківський ринок в Україні дуже розвинений. З недавніх пір кредити стали доступні навіть для студентів і пенсіонерів, тобто для непрацевлаштованих громадян. Можуть отримати позику і штрафники, тобто люди з не дуже гарною кредитною історією. Головне – знати, де шукати.

Набір документів, який потрібні для отримання кредиту, багато в чому залежить від того, в яку фінансову організацію ви звертаєтеся. У мікрофінансових організаціях кредит видається по пред’явленню паспорта. Банки часом вимагають повний перелік документів, включаючи водійські права, ІПН, пенсійне посвідчення, військовий квиток, закордонний паспорт, довідки з роботи і т.д. Для отримання позики в ломбарді досить взяти з собою цінну річ, яка буде виступати в якості застави, і документ, що підтверджує ваше правообладания. Приватні інвестори зазвичай вимагають тільки паспорт, але в ряді випадку можуть додатково запросити водійські права.

Як правильно закрити кредит готівкою?

Звичайно, потрібно розуміти, що чим простіше відбувається видача позики, тим менш вигідними будуть умови його погашення. Треба ж кредитору якось перестраховуватися на випадок, якщо раптом якийсь недбайливий клієнт вирішить припинити виплати по кредиту. Ті ж МФО, наприклад, які видають кредит готівкою  всього за 15-20 хвилин після звернення, встановлюють процентну ставку на рівні 120-300% річних. Ставки приватних інвесторів і ломбардів дещо менше, але і вони не можуть конкурувати з банківськими. Саме банки, які пред’являються найсуворіші вимоги до позичальників, забезпечують і найбільш прийнятну вартість кредитування.

Плюси і мінуси кредиту готівкою?

Взагалі процес вибору організації-кредитора і кредитної програми є найскладнішим етапом на шляху до заповітної мети. Тому приготуйтеся до того, що від вас буде потрібно максимум зусиль і вільного часу. Звертатися в першою ж ліпшу організацію, де вам погодилися видати кредит, не варто. Краще витратити трохи більше часу і знайти програму краще.

 

Також буде цікаво:   Як знімати силуетні фотографії