Троянда вважається королевою квітів. Це граціозна та досить різноманітна квітка, яка здатна прикрасити будь-яку урочистість чи оселю. Від правильного вибору букету залежить те, як довго троянди стоятимуть у вазі та приноситимуть естетичне задоволення.

Правила вибору троянд

Щоб троянди якомога довше зберігали свою свіжість, важливим є їхній первісний вигляд. Перш за все, квіти потрібно купувати лише у відомих магазинах, наприклад, троянди оптом на сайті goldenflora.com.ua можна купити з доставкою до будь-якої точки України. Для придбання справді якісних букетів слід дотримуватись таких правил вибору:

● Купуючи квіти, варто звернути увагу на пелюстки. На них не повинно бути плям чи тріщин.

● Найдовше зберігають свіжий вигляд троянди, бутони в яких розпустились наполовину або трохи більше половини. Багато хто помилково вважає, що треба купувати квіти з нерозкритими бутонами, проте це не так. Це означає, що їх зрізали ще недозрілими, і вони ніколи повністю не розкриються.

● Листки у свіжих троянд завжди яскраво-зеленого кольору, блискучі та щільні.

● Ще одним показником свіжості рослин є еластичність та пружність основи бутона біля стебла.

● При купівлі композиції доцільніше складати її безпосередньо перед покупкою із тих квітів, що найбільше сподобалися.

● Найдовше зберігають свою свіжість такі сорти троянд, як Гран-прі, Осіана та Аваланж.

Як зберегти троянди свіжими якомога довше

Навіть найстійкіші зрізані квіти рано чи пізно зів’януть, і їх доведеться викинути, однак існує декілька порад, що допоможуть зберегти естетичний вигляд квітів до одного місяця. Для цього треба пам’ятати наступне:

● Перш за все троянди не повинні знаходитись без води більш ніж дві години.

● Вода для троянд повинна бути з водогону, але відстояною. Хлор, що знаходиться у складі води з крану, запобігає гниттю рослин. Воду потрібно міняти щодня.

● Перед зануренням квітів у вазу кінці стебел необхідно підрізати під кутом. Це необхідно зробити для кращого всмоктування води.

● Та частина стебла, яка занурюється у воду, не повинна містити листочків.

● У вазу з квітами можна додати чайну ложку горілки, оцту або аспірину. Це подовжить термін зберігання рослин.

Отже, від правильного вибору та догляду залежить те, наскільки довго ці королеви квітів будуть милувати око своєю грацією. Придбати дійсно якісні та свіжі квіти можна у магазині GoldenFlora оптом та вроздріб з доставкою по Києву та Україні.

Також буде цікаво:   Как устроен официальный сайт GG Bet