Кількість власників смартфонів Xiaomi в світі велика і багато хто з них не відмовився б зробити їх краще і функціональніше. І тут на допомогу можуть прийти різні прошивки, і щоб процес їх установки пройшов максимально просто, є різні спеціальні утиліти. Одна з них XiaoMiTool, яка дозволяє завантажити прошивку автоматом, а користувачеві залишається тільки вибрати потрібну. Крім цього, програма допоможе встановити ROOT і TWRP recovery.

А тепер вийшла версія XiaoMiTool v2 — програмний інструмент для комп’ютерів під керуванням Windows, який дозволить керувати смартфоном і його програмним забезпеченням, а також призначений для комфортного моддінгу. Це вдосконалена версія XiaoMiTool, яка пропонує велику кількість функцій, покращену графіку і підвищення стабільності роботи. Утиліта автоматично визначає підключений пристрій Xiaomi, зчитує інформацію про нього, відомості про прошивки, доступні для скачування, а також пропонує спосіб їх встановлення.

Список функцій XiaoMiTool V2:

Автоматичне отримання прошивки: офіційна (китайська стабільна і її бета-версії, глобальна прошивка і її бета-версії), прошивки Xiaomi.eu, twrp, magisk та інші

Автоматичне завантаження відомостей про смартфон і його стан (встановлена ROM, статус завантажувача, відновлення)

Тип установки: fastboot, стоковий рекавери, twrp, відновлення fastboot та інші

Автоматичне управління пристроєм: ви відключаєте налагодження по USB, утиліта подбає про все інше (перезавантаження, запит інформації, відправка команд)

Установка автономного драйвера (XiaoMiTool V2 інструмент для запуску і установки)
Вбудований інструмент розблокування завантажувача (працює як офіційний).

Також буде цікаво:   Новим iPhone і iPad – нові антени