Глава відділу нової продукції Xiaomi Ван Тен Томас повідомив про те, що компанія вирішила переглянути свій підхід до випуску на ринок мобільних пристроїв. Він зазначив, що модельний ряд Mi SE, швидше за все, назавжди зникне, а пізніше такі відомості підтвердив президент Xiaomi Лін Бін. Він зазначив, що модель Mi 9 SE, анонсована в лютому, стала останнім смартфоном в рамках своєї лінійки, від якої вже в 2020 році не залишиться і сліду. Причиною став низький попит на такі моделі.

Відзначається, що хоч телефони з лінійки Mi SE і купують по всьому світу, але вони користуються значно більш низьким попитом, ніж флагмани і апарати Redmi, тому компанія Xiaomi прийняла рішення про закриття даного модельного ряду, останнім представником якого стала модель Mi 9 SE. Таким чином, даний апарат став останнім бюджетним флагманським смартфоном, оснащений за останнім словом техніки, але при цьому за доступною ціною на рівні 10 000 гривень.

Смартфон Xiaomi Mi 9 SE, вперше за всю історію лінійки, отримав чіп NFC для роботи з різними платіжними системами, на зразок Google Pay і її аналогами. Новинка вже в квітні повинна стати доступна для покупки в Україні, а за рахунок привабливої доступної ціни дозволити собі покупку даного мобільного пристрою зможуть абсолютно всі покупці, і це звичайно ж дуже добре. Також керівництво зазначило, що з появою на ринку мереж 5G створювати бюджетні флагмани стає просто неможливо, тому як комплектуючі стануть значно дорожчі.

Також буде цікаво:   Якісні зображення iPhone XI і iPhone XI Max