Китайська корпорація Xiaomi в даний час активно випускає для своїх фірмових мобільних пристроїв прошивку MIUI 10, можливість встановити яку є у власників всіх моделей, випущених за останні три і більше роки. Проте, дане програмне забезпечення подобається далеко не всім, тому розробники вирішили створити його «вбивцю» під назвою Mint. Це нова графічна оболонка, яка починаючи з сьогоднішнього дня, 22 березня 2019 року, може бути встановлена ​​всіма бажаючими і абсолютно безкоштовно.

Смартфон Pocophone F1, випущений в кінці 2018 року, працює на базі прошивки Poco Launcher, а вона припала до смаку багатьом користувачам. Саме тому Xiaomi вирішила на її базі розробити нову графічну оболонку, яка і отримала назву Mint. Це програмне забезпечення пропонує всім зручний пошук інформації, просте управління різними додатками, що настроюється зовнішній вигляд іконок, чистий домашній екран, на який приємно дивитися, а також безліч інших можливостей і особливостей.

При цьому, оболонка важить всього 9,7 МБ, завдяки чому її використання практично ніяк не позначається на продуктивності смартфона, тобто працювати ідеально вона зможе навіть на бюджетних моделях з цінником на рівні $ 100. За словами розробників, оболонка Mint Launcher працює в два рази швидше, ніж MIUI 10, але на яких саме моделях мобільних пристроїв – не повідомляється. Основна ставка в даному ПО була зроблена на спрощену графіком, мінімальна кількість додаткових функцій, а також на плавність роботи і максимальну продуктивність.

Встановити оболонку Mint можна на смартфони Xiaomi, Samsung, Huawei, LG, Sony, HTC, Google, а також безлічі інших виробників, телефони від яких працюють на базі операційної системи Android. Дана оболонка не містить в собі ніякої реклами, причому в майбутньому її також не буде. За словами Xiaomi, вона створила і випустила дане програмне забезпечення заради того, щоб просувати свій бренд на світовому ринку. Вже зараз всі охочі можуть завантажити даний лаунчер з Google Play, причому він буде постійно оновлюватися і поліпшуватися, обіцяють розробники.

Також буде цікаво:   Нові iPhone провалилися в Індії на 50%