Ще в 2018 році компанія Xiaomi представила і випустила на ринок вкрай багато різних моделей телефонів, але найбільшою популярністю серед всіх користуються моделі бюджетного рівня з цінової категорії до $ 200. Пов’язано це в першу чергу з тим, що дозволити собі їх покупку може максимально широке коло покупців по всьому світу. Мільйони людей купили собі смартфони Redmi 6 і Redmi 6A, обидва з яких працювали на базі операційної системи Android 8.1 Oreo. Виробник обіцяв оновити їх до Android 9.0 Pie на початку 2019 року, проте нічого такого не сталося.

Розробники тоді заявили про те, що вони зіткнулися з проблемами, які не дозволяють їм випустити нову ОС для смартфонів Redmi 6 і Redmi 6A, користувачі яких через це залишилися без доступу до Android 9.0 Pie на необмежений термін. Сьогодні 29 червня 2019 року, після майже піврічного затишшя розробники нарешті заявили про те, що вони випустять цю нову операційну систему для бюджетних моделей кінця 2019 року, проте станеться це тільки після того, як всі інші смартфони Xiaomi отримають такий апдейт. Простіше кажучи, в найближчі кілька тижнів він не вийде.

До 7 липня 2019 року власники смартфонів Xiaomi Redmi 6 і Redmi 6A можуть подати заявку на участь в тестуванні операційної системи Android 9.0 Pie, а можливість встановити нову ОС з’явиться 10 липня. Що стосується релізу фінальної стабільної збірки, то така повинна вийти тільки в серпні, а можливо і пізніше. Простіше кажучи, розробники вирішили не поспішати з релізом нової ОС для бюджетних телефонів минулого року, тому поява нової операційної системи сильно затягнулося. Головне розуміти і враховувати, що до Android 10.0 Q всі ці моделі в наступному році не буде оновлено.

Багато власників цих бюджетних телефонів вже давно змирилися з тим, що їм доведеться використовувати старе програмне забезпечення, проте, на щастя, ситуація в корені змінилася в кращу сторону, завдяки чому тепер у всіх користувачів є реальна можливість не тільки встановити Android 9.0 Pie в майбутньому, але ще і взяти участь в її тестування, вестися яке буде близько двох місяців. Нова ОС принесе з собою на смартфони Xiaomi підвищення швидкості роботи, збільшення автономності, а також посилення системи захисту. Всі ці нововведення вкрай важливі для поліпшення користувацького досвіду.

Також буде цікаво:   Xiaomi представила недорогий Redmi Note 6 Pro з 4-ма камерами