Компанія Xiaomi представила нову бездротову гарнітуру Mi Sports Bluetooth Earphones Basic. Навушники орієнтовані на користувачів, які займаються спортом і ведуть активний спосіб життя.

Самі навушники внутріканального типу. Вони мають змінні силіконові насадки і спеціальні обертові петлі для більш надійної фіксації у вушній раковині. Між собою вони з’єднані проводом, на якому розмістився невеликий пульт управління.

Пульт дозволяє регулювати гучність, перемикати треки, а також приймати або відхиляти виклики зі смартфона. З його ж допомогою гарнітура заряджається, для цього передбачений порт microUSB.

Вбудованого акумулятора ємністю 120 мА · год вистачить на 9 годин прослуховування музики. У режимі очікування навушники пропрацюють до 260 годин. Важить гарнітура при цьому всього 13,6 грама. Передбачено захист від бризгу води і поту за стандартом IPX4.

До мобільних пристроїв гарнітур з’єднуються за допомогою Bluetooth 4.1. Ціна новинки склала 1 499 рупій (≈570 гривень). Швидше за все, вже зовсім скоро Mi Sports Bluetooth Earphones Basic можна буде купити на AliExpress.

Фото: Xiaomi

Також буде цікаво:   Gmail виправить за вас орфографічні помилки