За даними видання 9to5Google, вже зовсім скоро китайська корпорація почне випускати на міжнародний ринок свої фірмові смарт-годинники, що працюють на операційній системі Wear OS. За рахунок цього всі користувачі таких зможуть встановлювати на них сотні самих різних додатків, а все програмне забезпечення виявиться повною мірою адаптовано під міжнародний ринок, тобто використовувати їх без будь-яких обмежень стане можливим в Європі та інших регіонах. Виробником майбутньої новинки виявиться підбренд Huami, яким володіє Xiaomi ось уже як дуже багато років.

Джерело стверджує, що виявили згадку наручних електронних годинників Xiaomi Mi Watch в додатку Wear OS версії 2.28 для Android, яке містить їх повне найменування, проте ніяких подробиць, на жаль, немає. Виходячи з цього очевидно, що працювати новинка буде на базі операційної системи Wear OS, а для її повноцінного використання потрібно встановити на мобільний пристрій додаток Mi Wear. Швидше за все, електронний пристрій такого виду отримає круглий OLED-екран з роздільною здатністю 400 на 400 пікселів, процесор Snapdragon Wear 3100, 1 ГБ оперативної і 8 ГБ вбудованої пам’яті, а також чіп NFC.

За рахунок наявності чіпа NFC користувачі зможуть оплачувати покупки в магазинах, а також, крім того, проводити оплату проїзду в громадському транспорті. Одна з особливостей Xiaomi Mi Watch в тому, що вони підтримують технологію Always-On Display яка підтримується в Apple Watch Series 5, випущених кілька днів тому. В даний час цей наручний гаджет тільки готується до виходу на ринок, тому його поява трапиться, ймовірно, лише в кінці жовтня або навіть в листопаді. Точних даних на цей рахунок немає, але при низькій вартості і широких функціональних можливостях трекер гарантовано швидко стане популярним.

Також буде цікаво:   5 причин купити iPhone 13 Pro Max у 2023 році