Майже всі спортивні браслети, які зараз можна зустріти на ринку, мають можливість підраховувати кількість зроблених кроків, пройдену відстань і число спалених калорій. Цього цілком достатньо для більшості користувачів, проте Xiaomi Mi Band 4 запропонує більше можливостей. Він також отримає барометричний альтиметр, тобто спеціальний модуль, який виявиться у відповіді за вимір набраної висоти. Через додаток Mi Fit для смартфонів на Android і iOS користувачі зможуть отримувати детальні дані про те, на яку висоту вони піднялися.

Дані будуть доступні за добу, тиждень, місяць і цілий рік, що дозволить хвалитися перед друзями набраної висотою за той чи інший період часу. Наявність висотоміра в Xiaomi Mi Band 4 дозволить йому більш точно відслідковувати пройдену відстань, а також більш точно вираховувати кількість спалених калорій, адже підніматися вгору набагато складніше і енерговитратніше для організму, ніж просто йти по прямій поверхні. Працювати альтиметр буде навіть в приміщеннях, тому він підійде любителям займатися спортом всередині будь-яких будівель.

Таке нововведення абсолютно точно припаде до смаку всім, хто зважиться на покупку спортивного браслета Xiaomi Mi Band 4. Крім цього модуля, новинка повинна також отримати кольоровий екран з підтримкою сенсорного управління, більш помітну вібрацію, новий ремінець з надійною застібкою, підтримку магнітної зарядки, а також ряд інших нововведень. Швидше за все, презентація даного трекера відбудеться вже в другому кварталі 2019 року, тобто в період з початку квітня і до кінця червня, проте офіційних даних із цього приводу поки що не надходило.

Також буде цікаво:   Google створила ідеальний планшет на Windows 10