Більше не потрібно використовувати накопичувач з резервною копією.

У новій інсайдерської збірці Windows 10 з’явилася функція відновлення операційної системи із хмари. Тепер при виникненні неполадок можна завантажити всі файли з Мережі, а не використовувати накопичувач з резервною копією ОС.

Раніше функція «Повернути комп’ютер в початковий стан» використовувала копію Windows 10, створену з існуючих системних файлів. Тепер можна відновити ОС з інтернету, не підключаючи до ПК USB-накопичувач або компакт-диск.

Якщо скористатися новою функцією, то операційна система буде відновлена ​​в тому ж вигляді, що і була встановлена ​​на комп’ютері до цього. Тобто зі збереженням збірки, версії і видання.

Нововведення є на всіх пристроях з Windows 10, але може не працювати, якщо на комп’ютері встановлено деякі додаткові модулі. Серед них – Windows Fax and Scan, Windows Storage Management і Print Management Console.

Варто враховувати, що при відновленні будуть видалені всі встановлені додатки. Якщо вибрати опцію «Видалити все», то будуть стерті і призначені для користувача дані.

Функція з’явилася в інсайдерській збірці 18970.

Також буде цікаво:   8 альтернативних файл-менеджерів для Windows, які варто спробувати