За останній рік якість оновлень для Windows 10 дуже сильно впала, про що чесно повідомило навіть керівництво Microsoft на одній з недавніх прес-конференцій. У зв’язку з цим було прийнято рішення вжити радикальних заходів, збільшивши термін тестування великих оновлень до одного року, тоді як зараз він знаходиться на рівні півроку. Удвічі більший термін тестування новітнього ПО дозволить виявити всі недоліки до релізу, щоб користувачі отримували максимально стабільну ОС, за яку вони заплатили понад $200 (5500 грн.).

Як вдалося з’ясувати від офіційного джерела, вже в недалекому майбутньому для десятої «вінди» випустять найбільше в історії всієї операційної системи оновлення, а стане доступним воно в першій половині 2020 року. Вже зараз учасники програми Windows Insiders в рамках каналу Skip Ahead можуть почати тестувати майбутній апдейт. Співробітник Microsoft відзначив, що користувачів чекає «щось грандіозне». При цьому, звичайно, ніякої конкретики озвучено не було, а якщо встановити новий білд під номером 20H1 зараз, то ніяких нововведень побачити не вийде.

Протягом більш ніж одного найближчого року співробітники американської корпорації будуть працювати над найбільшим в історії Windows 10 оновленням під номером 20H1, встановити яке в кінцевому підсумку на свої комп’ютери зможуть всі бажаючі абсолютно безкоштовно, але, звичайно, за умови наявності ліцензійної копії ОС. За деякими даними, цей апдейт стане останнім з усіх великих, які Microsoft випустять для десятої «вінди». Так це насправді чи ні – достеменно невідомо, принаймні зараз.

Цілком можливо, що апдейт 20H1 для Windows 10 геть змінить інтерфейс всієї операційної системи, спростить безліч елементів меню, а також підвищить загальну стабільність всього програмного забезпечення. Само собою, що в новій «вінді» не обійдеться і без нових можливостей, однак список таких поки що не розкривається. Залишається лише сподіватися, що найбільше оновлення для однієї з найпопулярніших в світі ОС дійсно виявиться вартим і потрібним.

Також буде цікаво:   Apple може відкрити компанію в Україні – ЗМІ