Вистоявши багатогодинні черги, власники новеньких iPhone не очікували отримати за шалені гроші великі недопрацювання.

Користувачі в усьому світі не перестають скаржитися на поломки нових iPhone. Незважаючи на те, що значна частина цих скарг відноситься до локальних неполадок, все ж серед «яблокофілов» досить і тих, хто відзначає одні і ті ж проблеми. Розчаровані власники гаджетів незадоволені роботою зарядки. Деякі пристрої зарядити не виходить прямо з коробки, на що сервісні центри реагують неоднозначно. Часом навіть відмовляючись надавати послуги.

Чимало негативних відгуків отримує і вміння смартфона «ловити» мобільний зв’язок і Wi-Fi. Ті користувачі, які змінюють вже не перший «айфон», підтверджують, що 7-а і 8-а моделі справлялися з цим завданням набагато успішніше. Чи не кращих відгуків дочекалися і характеристики хваленої розробниками камери. Загальне враження користувачів про лінзи нових камер виявилося цілком задовільним, поки в усьому світі не заговорили про дивний ефект всепоглинаючого згладжування.

Сьогодні навіть продавці не рекомендують поспішати з оновленням свого телефону. Фахівці в фірмових точках Apple радять перечекати якийсь час і особисто порівняти характеристики всіх моделей – XS, XS Max та більш дешевою XR. Притому ретельну увагу слід звернути саме на дешевий iPhone XR. За словами американських консультантів Apple, «брати» відрізняються лише наявністю дорого матеріалу.

Також буде цікаво:   Експерти виявили новий наднебезпечний вірус на Android