Нова операційна система являє собою повноцінну заміну Windows 10, тобто Lite OS її назавжди замінить. Вперше за останні більш ніж 20 років американська Microsoft вирішила відмовитися від використання бренду «Віндовс» для своєї нової ОС, і це досить дивно, вважають користувачі. Партнери компанії вже отримали тестові білди нового програмного забезпечення в свої руки, щоб оцінити всі його переваги і розповісти про недоліки, щоб розробники могли їх виправити до моменту презентації.

Повноцінний анонс Lite OS відбудеться, як стало відомо від надійного джерела, вже навесні нинішнього року, а відбудеться це, швидше за все, на початку травня. Один з інсайдерів вже виклав в мережу знімок інтерфейс нової операційної системи, за яким зрозуміло, що користувачів Windows 10 і інших ОС компанії Microsoft чекає абсолютно новий користувальницький досвід, тому що інтерфейс кардинально відрізняється від того, який використовується зараз в десятій «вінді». Він не тільки набагато простіший і інтуїтивнмй, але ще і набагато красивіший, а це дорогого коштує.

Перший час нова ОС виявиться сумісна тільки з додатками PWA і UWP, але до моменту релізу фінальної версії Lite OS в неї додадуть підтримку звичайних додатків Win32. Очікується, що Microsoft випустить цю заміну Windows 10 в остаточному вигляді вже в серпні нинішнього року, тобто через кілька місяців після першої презентації. Новітнє програмне забезпечення виявиться в повній мірі сумісне з комп’ютерами, планшетами, телевізорами та іншими пристроями, тому як воно має модульну структуру і адаптивної версткою.

Також буде цікаво:   Операційна система Kirin OS для смартфонів знищить Android