З кожним днем ​​набирає все більшої популярності процедура отбеливание зубов в Киеве. Красива білосніжна посмішка стала елементом сучасної культури і сьогодні все більша кількість людей в цьому переконуються. Красива посмішка створює приємне враження і «відкриває» будь-які двері.Каждий день наші зуби піддаються впливу всіляких харчових барвників: в напоях, продуктах харчування, ліки, тютюні. Внаслідок цього виникає зміна кольору зубної емалі – дисколорит. Іноді причиною фарбування поверхні зубів стає прийом деяких лікарських препаратів. Колір зуба може змінитися під впливом травми, лікування каналів або при порушенні дозрівання і формування зубів.

Процедура чищення зубів проводиться нами щодня за допомогою зубної щітки, зубної пасти і зубної нитки. Виконуючи цю процедуру двічі на день з необхідною ретельністю, Ви закладаєте міцний фундамент в справу збереження ваших зубів здоровими. Незважаючи на те, що подібна процедура дає досить хороший ефект, професійна чистка зубів один раз в півроку є також обов’язковою процедурою. В ході подібної маніпуляції забирається м’який і твердий наліт з поверхні зубів, що запобігає не тільки розвиток каріозного процесу, а й є потужною профілактикою пародонтозу.

Після проведення процедури рекомендується покрити поверхню зубів спеціальним фторсодержащим складом. Це дозволить уникнути короткочасної підвищеної чутливості зубів до різних температурних і хімічних впливів.

Процедура професійного чищення ротової порожнини повинна проводитися не рідше, ніж один раз на півроку. В результатіви придбаєте не тільки білосніжну усмішку, але і попередете розвиток карієсу, а також різних захворювань пародонту.

Якщо ж подібних заходів і досягнутого ефекту здасться вам недостатньо, то відбілювання зубів можна провести як естетичної процедури. Розглядаючи, які бувають види відбілювання, слід зазначити, що професійне відбілювання розділяється на клінічне, яке відбувається безпосередньо в стоматологічному кріслі, і відбілювання зубів в домашніх умовах, яке традиційно проводиться після клінічного і є свого роду закріплюючим етапом, що забезпечує тривалий стійкий ефект.

Виконана фахівцем гігієнічна чистка – зняття нальоту і зубного каменю, обробка міжзубних проміжків, полірування зубів, нанесення фторовмісних препаратів, що зміцнюють емаль, в комбінації з грамотним відбілюванням – дасть вам ту саму здорову усмішку, яку приємно дарувати оточуючим.

Білосніжна усмішка йде всім без винятку і дозволяє виглядати молодше!

Також буде цікаво:   Как защитить лицо зимой?