Ветеран Афганістанської війни Харі Будха Магар, який втратив обидві ноги, зазнавши травму внаслідок підриву на саморобному вибуховому пристрої у 2010 році, здійснив неймовірну подорож і підкорив найвищу вершину світу – гору Еверест.

Це надзвичайне досягнення Харі Будхи Магара стало першим в історії випадком, коли людина з двома протезами ніг здолала Еверест. Однак, його бажання надихнути і змінити ставлення до осіб з інвалідністю стало основною метою цієї важкої подорожі.

Підйом на вершину Евересту зайняв 11 днів. Ця експедиція була очолена ще одним колишнім військовим – Крішем Тхапою, який також долав великі труднощі, пов’язані зі своєю військовою службою.

Харі, розповідаючи про свою історію, зазначив, що після травми він відчував, що його життя закінчене. Однак завдяки гольфу, лижному спорту, велосипедним прогулянкам і альпінізму він повернув собі впевненість та переконання у власних силах. Харі надіявся, що його досягнення надихне інших людей і допоможе змінити ставлення суспільства до осіб з фізичними обмеженнями.

Цей неймовірний подвиг Харі Будхи Магара став яскравим прикладом волі, наполегливості та розуміння, що жодні перешкоди не можуть зупинити людину, яка справді вірить у свої можливості. Його подвиг становить величезну інспірацію для всіх, нагадяючи про значущість духовної сили та впевненості у собі у подоланні будь-яких складнощів. Харі Будха Магар став символом впевненості, сили та надії для тих, хто зіткнувся з фізичними обмеженнями.

Також буде цікаво:   Українські розробники запустили HR-бота, що шукає роботу і працівників в Telegram