Дедалі більше українців на ринку криптовалют віддають перевагу вітчизняному платіжному сервісу SettlePay, який є ексклюзивним партнером Binance та забезпечує інтеграцію бізнесу з Binance Pay. Платформа пропонує величезну кількість переваг, серед яких можливість відкрити надійний цифровий гаманець SettlePay Wallet. Зробити це можна на офіційному сайті компанії settlepay.net/wallet. І якщо з реєстрацією не виникає жодних проблем, то процес верифікації може викликати питання адептів «всесвітньої змови». Розберімося.

Навіщо необхідна верифікація?

Верифікація або KYC — це процедура, яка підтверджує особу користувача гаманця. Вона не є обов’язковою, проте без неї ви не зможете користуватися всіма можливостями SettlePay Wallet, які включають:

  • поповнення рахунку та виведення коштів у різний спосіб;
  • перекази фіатних грошей між різними користувачами;
  • оплату онлайн-покупок та послуг;
  • оплату рахунків та поповнення мобільного;
  • поповнення балансу на найпопулярніших світових біржах.

Процедура KYC навіть більшою мірою необхідна власнику гаманця, ніж його розробникам, оскільки вона дозволяє захистити цифрові гроші вкладника від зазіхань шахраїв. Пройшовши її, ви зможете поповнювати рахунок за допомогою платіжних сервісів Apple Pay та Google Pay, а також значно збільшити ліміт на переказ та виведення коштів з цифрового гаманця.

Як пройти верифікацію у SettlePay Wallet?

Здійснити процедуру KYC можна одним із трьох способів:

  1. З використанням сервісу Sumsub.
  2. Заповнивши анкету на сайті та надіславши копію паспорта або іншого документа, що підтверджує особу.
  3. Через портал Дія.

Останній варіант здається оптимальним, оскільки займає мінімум часу і нескладний для виконання. Для цього вам знадобиться в особистому кабінеті вибрати пункт «KYC верифікація», після чого натиснути підтвердження особи через Дію. Далі ви відкриваєте програму платформи та скануєте QR-код, який буде згенерований на сайті SettlePay. Після завантаження документів підтверджуєте їхню справжність за допомогою Дія. Підпис — і можна користуватися усіма можливостями цифрового гаманця. Все просто та безпечно!

Також буде цікаво:   Як завантажити відомі картини у високій якості легально і безкоштовно