Кабмін розпорядився ввести карантин по всій Україні через поширення китайського коронавsруса. Таке рішення було прийнято на його засіданні, передає прес-служба уряду.

Кабмін затвердив заходи, які потрібно прийняти через загрозу епідемії коронавsруса в Україні. Також нововведення не допустять поширення захворювання.

Зокрема, уряд прийняв рішення виділити 100 млн грн на закупівлю засобів індивідуального захисту для міністерств, відомств і служб, а також для поповнення держрезерву. Для виконання доручення до 1 червня буде заборонений експорт товарів протиепідемічного призначення. Таким чином уряд хоче гарантувати забезпечення населення потрібними засобами захисту.

Також Кабмін запропонував ввести обмежень на масові заходи за участю понад 200 осіб. У той же час це не стосується заходів державної необхідності, відзначили в прес-службі.

«Проведення спортивних заходів можливо з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні», – зазначено в повідомленні.

Крім того, уряд розпорядився закупити інфрачервоне обладнання для дистнаціонного скринінгу в аеропорту «Бориспіль».

Також буде цікаво:   Редька - корисні та цілющі властивості