Чим цікаві тури на Мальдівські острови, чим манить регіон до себе туристів? Мальдівська республіка або просто Мальдіви знаходяться в екваторіальних водах теплого Індійського океану. Аж 1192 острова, які об’єднані в 20 атолів, розташовані приблизно в 700 км на північний захід від Шрі-Ланки. Так як же таке чудо природи може не спокусити на відпочинок на Мальдіви?

Тури на Мальдівські острови ідеальні насамперед саме для романтичного відпочинку. Самітність і спокій, приголомшливі рифи і надзвичайно красиві пейзажі приваблюють на відпочинок на Мальдіви безліч туристів і роблять острова воістину райськими. Правда це скоріше VIP відпочинок на Мальдівах, адже віддаленість атолів від серйозних туристичних шляхів впливає на вартість.

Дізнатися цікаву для вас інформацію про відпочинок на Мальдівах ви можете у команди фахівців Zabugor.com. Менеджери цього туристичного оператора підберуть найкращі тури, порекомендують курорти відповідно до ваших уподобань, нададуть цілодобову підтримку і висококласний сервіс. Zabugor.com вже давно позиціонує себе як компанію, яка пропонує VIP-обслуговування, індивідуальний підхід, оптимізацію ваших витрат і економію вашого часу. Тут знають як здивувати вас можливістю придбати чудові тури на Мальдіви.

Відпочинок на Мальдівах не дешевий, головним чином через далеку дорогу – тиждень блаженства обійдеться в пару тисяч “вічнозелених”. Тому приїжджають сюди наші люди або з великим достатком або з приводу особливо натхненним, з яких переважає весільна або просто романтична подорож. Зовнішню різницю між останніми розпізнати важкувато. Відомий випадок, коли наречена в останній момент засмутилася, і нареченому в турагентстві запропонували або заплатити неустойку, або знайти заміну – так хлопець за годину знайшов нову супутницю життя, принаймні на найближчий час. У самому повітрі Мальдів є щось ерогенне (як і повинно бути в офшорній зоні любові) – романтичне і чуттєве. Тут майже не зустрінеш літніх – переважають люди молоді і середнього віку.

Особливу пікантність таїнства відносин статей на курортних пляжах надає атмосфера небагатолюдності респектабельного клубу, приправлена мусульманськими строгостями. Наприклад, не дозволяється не тільки нудизм, а й безневинний топлес, а за адюльтер за місцевими законами взагалі-то годиться биття палицями.

Досить часто на Мальдіви відправляються щоб зіграти весілля. Саме весілля на Мальдівах є важливою причиною для того, щоб відправитися на романтичні острова. І хоча весільна церемонія для громадян нашої країни не вважається офіційною, вона напевно запам’ятається Вам на все життя, а таких відео і фотографій ви не зможете зробити більше ні в одному куточку світу. І ці прекрасні спогади про тури на Мальдіви залишаться з Вами на все життя.

Також буде цікаво:   10 найдешевших для проживання міст США

Дайвінг на Мальдівах

Ціни турів на Мальдівах так само можуть включати і цей прекрасний вид спорту. До речі, дайвінг на цих островах цілком може конкурувати з дайвінгом в Карибському або Червоному морях. Велика розмаїтість відмінних дайвінг-центрів за низькими цінами під час відпочинку на Мальдівах, дивовижних за красою коралів і дивовижних рибок, а так само багато що інше змушує повертатися сюди любителів дайвінгу знову і знову.

СПА-центри та відпочинок на Мальдівах

Вартість СПА-центрів у багатьох готелях так само Вас прекрасно здивує, тому ваш відпочинок може бути настільки різним, наскільки Ви самі того захочете і наскільки дозволить Ваш гаманець. Ціни на масаж, а так само на багато інших послуг залежать значною мірою від того, який готель Ви виберете. Так є і спеціальні пакети, в які вже включено кілька процедур, а розраховані вони на кілька днів – ці пакети найкраще бронювати заздалегідь.