Хто не використовує месенджер зараз, напевно, тільки ледачий. У кожного власника смартфона, є різні програми, за допомогою яких можна спілкуватися з друзями або по роботі без дзвінка.

Одним з найбільш поширених месенджерів є Viber. Він зручний, простий у використанні і ним насолоджуються мільйони користувачів.

У Viber є деякі функції, які значно полегшать використання програми і, головне, допоможуть убезпечити аккаунт користувача.

Приховати “У мережі”

Для того, щоб ніхто не побачив, коли ви були останній раз в мережі або чи перебуваєте зараз онлайн, потрібно в “Налаштуваннях” зайти в “Конфіденційність” і відключити функцію “В мережі”.

Перегляд повідомлень

Щоб відправник не здогадався про те, що його повідомлення прочитано, зайдіть в “Налаштування”, виберіть пункт “Безпека”, в якому вимкніть функцію перегляду повідомлень.

Пам’ять телефону

Щоб весь контент в чатах автоматично не зберігався на вашому смартфоні, зайдіть в “Налаштування”, виберіть кнопку “Мультимедіа” і відключіть функцію “Зберігати в галерею”.

Статус “Використовує додаток”

Щоб весь контент, який ви встановлюєте на свій смартфон не синхронізувався з Viber, в “Налаштуваннях” зайдіть в “Конфіденційність” і приберіть галочку з функції “Використовує додаток.

Приховати фото

Якщо ви не бажаєте, щоб незнайомці бачили фото вашого профілю, в “Налаштуваннях” виберіть пункт “Конфіденційність” і натисніть на “Фото профілю – ніхто”.

Такі “фішки” допоможуть більш комфортно використовувати додаток і убезпечити себе від недоброзичливців.

Також буде цікаво:   Фанатам Razer Phone більше не варто чекати смартфонів