Хочете виглядати стильно без зайвих вкладень в ваш гардероб? Читайте прості поради, як скласти стильний образ і виглядати чудово без додаткових зусиль. Тільки прості здійсненні поради.

Фотографуйте вдалі образи

Ви одягнулися, глянули на себе в дзеркало, і вам сподобалося те, що ви побачили? Сфотографуйте образ і заведіть на телефоні або в будь-якому гаджеті папку, куди ви будете збирати фото вдалих комплектів. Хоча як варіант можна використовувати ресурс https://ua.gepur.com, де можна знайти велику кількість цікавих варіантів.

Це врятує вас в дні, коли ви будете мучитися від відсутності ідей для нових образів і від думки: “Мені абсолютно нічого вдягнути”. Нехай для цих днів у вас буде кілька вже випробуваних рішень.

Готуйте комплекти ввечері

Якщо ви вже знаєте, як складеться ваш завтрашній день, підготуйте комплект одягу з вечора. Так вам не доведеться надягати щось в останній момент і вибігати з будинку з криком: “Як я спізнююся!”

Перебирайте гардероб кожен сезон

У вашій шафі літні сукні щільно завішані теплими светрами? Ви самі не пам’ятаєте, що висить у вашому гардеробі? Тоді у вас набагато менше шансів скласти цікавий комплект, ніж у тій, хто відмінно уявляє собі зміст своєї шафи. Хоча б двічі на рік перебирайте гардероб, складайте в чохли теплий одяг навесні і легкий восени, щоб не блукати у своїй власній шафі, як по лісовій гущавині.

І ще одна важлива порада: в вашому домі обов’язково має бути дзеркало, яке відображає вас в повний зріст. Ви повинні бачити повний образ, включаючи взуття та аксесуари. Тільки так ви зможете оцінити гармонійність картинки яку бачите.

Купуйте кожен сезон 1-2 трендові речі (або аксесуари)

Можна більше, але хоча б пара сучасних і модних штучок безумовно прикрасять ваш гардероб і дадуть можливість скласти набагато більше цікавих трендових образів.

Коли ми говоримо про трендові обновках, це далеко не обов’язково повинні бути дизайнерські дорогі речі. Століття “швидких трендів” не довгий, так що немає резону витрачати на них занадто багато. Краще вибрати дизайнерську універсальну річ, яка прослужить вам не один рік і не вийде з моди, а трендовий аксесуар прикупити з мас-маркету (більшість великих брендів запозичують ідеї у елітних модних будинків і кожен сезон оперативно випускають аналогічні речі в кілька разів дешевше. Вони, зрозуміло, поступаються за якістю брендовим “побратимам”, однак цілком в змозі прослужити вам 1-2 сезони).

Також буде цікаво:   Максим Криппа – ведущий вулканолог

Наприклад, в цьому сезоні зверніть увагу на поясні сумки (які можна носити на поясі або через плече), козирки, тканинні ремені з написами, туфлі на низьких підборах kittеn hill, футболки і світшоти з написами і інші ультрамодні речі.