Величезним успіхом у кіберспорті користується мережевий шуттер Counter-Strike. Міжнародні компанії проводять серію популярних турнірів з CS-GO, а кількість його користувачів давно перейшла позначку в мільйон. У вільному доступі з недавнього часу пропонується модель Free-to-Play в Steam, що означає відсутність оплати початкового внеску в 10 доларів. Невід’ємною частиною CS були ставки на матчі, адже рівний рівень команд і велика кількість турнірів дає величезну кількість шансів на перемогу. На сайті Stavki.ua представлені найбільш топові команди, що беруть участь в турнірах, як і розписані популярні чемпіонати. Букмекерські контори, чиї описи є на сайті, пропонують брати участь у захоплюючих турнірах Counter-Strike, і вигравати величезні призові суми за точні прогнози.

Варіації ставок у грі Counter-Strike

У лініях букмекерських контор пропонується кілька видів ставок на турніри та матчі по CS-GO. Серед основних прогнозів виділяється перемога однієї або другої команди, де припущення можна знайти в прематчі або в лайв форматі. Також, незмінним є тотал, де полягає парі на кількість карт або раундів. Плюсова або мінусова фора також використовується у варіантах прогнозів, найчастіше розглядається, коли зустрічаються аутсайдер та фаворит. Перемоги в пістолетних раундах, виграш команди в одній зі сторін, тотал раундів або карт входять до другорядних ставок у грі. У розділі https://www.stavki.ua/list/cs-go/ детально розписані діючі види парі, наведені огляди надійних букмекерських контор.

Стратегії для ставок в CS-GO

Ряд переваг присутній у основних видів парі в грі, вони актуальні як до матчу, так і в лайв форматі. Такі ставки можна знайти у будь-якого офіційного букмекера, як і статистику попередніх змагань або опис команди. З визначення турніру слід починати правильний аналіз, де до LAN-змагань команди ставляться більш серйозно, ніж до онлайн турнірів. Ключовою фігурою є кожен учасник, тому заміна гравця може мати вирішальне значення. Актуальні новини про команди можна знайти в соціальних мережах або новинних порталах, що також допоможе робити більш точні прогнози.

Також буде цікаво:   Почему так популярно онлайн казино Вулкан