Авторитетне видання Bloomberg опублікувало інформацію про майбутню лінійку продуктів Apple. Джерело розповіло про нові можливості iPhone 11, майбутні оновлення iPad Pro, а також інші гаджети, такі як AirPods і дешевший HomePod.

Bloomberg підтверджує чутки про присвоєння імен iPhone 11 Pro і 11 Pro Max для моделей з OLED-дисплеями. Основною відмінністю новинок від інших смартфонів є нова система з трьома камерами, яка об’єднує ширококутний, ультраширокий і телеоб’єктив.

iPhone 11 Pro зможе одночасно знімати по три зображення з кожного з об’єктивів і об’єднувати їх разом для створення зображень з більш високою роздільною здатністю, «конкуруючих з деякими традиційними камерами» і поліпшують якість фотографій при слабкому освітленні.

У публікації також йдеться про те, що якість запису відео в iPhone 11 Pro буде значно покращено. Apple додасть в iOS 13 цілий набір функцій редагування відео в режимі реального часу. Деякі з функцій обробки вже з’явилися у восьмій бета-версії операційної системи.

Оновлення отримає система Face ID – джерело описує нове сенсорне обладнання як «багатокутне», яке захоплює більше об’єктів у полі зору, щоб користувачі могли легше розблокувати смартфони, навіть якщо вони, наприклад, лежать на столі.

У стадії фінальної розробки знаходяться і нові iPad, в тому числі планшети лінійки iPad Pro. Пристрої будуть мати ті ж системи камер, що і нові iPhone. За повідомленням Bloomberg, виробник збирається випустити новий 10,2-дюймовий iPad, який, імовірно, замінить 9,7-дюймовий iPad 2018 року.

Крім цього, на осінній презентації компанія може показати нове покоління навушників AirPods з водонепроникністю і шумопоглинання, а також більш дешеву розумну колонку HomePod, яка вийде в продаж в наступному році.

Раніше через витік, виявлений в одній з бета-версій iOS 13, стала відома дата презентації нових пристроїв Apple – 10 вересня. Офіційного підтвердження від виробника ще не надходило.

Також буде цікаво:   «Укрпошта» автоматизує сортування для доставки відправлень на наступний день