Бджоли дуже важливі комахи в житті людей. Саме завдяки їм всі отримують якісний та запашний мед. Він приносить багато користі та надає цілющі властивості. Окрім цього, завдяки бджолам люди отримують прополіс, пергу, віск, які також важливі для здоров’я та харчування людей.

Кожен пасічник, який хоче розпочати свою діяльність обов’язково повинен не лише обрати гарних маток, але й всі необхідні обладнання та інструменти. Без необхідного інвентаря пасічника просто неможливо уявити те, як буде розвиватися подальша діяльність.

Для початку потрібно обрати необхідний інвентар, який буде у нагоді кожному пасічнику. Спеціалісти виділяють саме таке приладдя:

  1. Щітка для змахування бджіл під час добування рамок та перед обробкою вуликів.
  2. Димар, який допомагає в роботі пасічника. Така невелика конструкція постачає дим, що заспокоює бджіл.
  3. Маточні клітки для роботи з маткою, щоб її підсадити до рою, або навпаки дістати звідти.
  4. Вилочка – спеціалізований інструмент, який допомагає розкрити вощину, перш ніж пасічник почне добувати мед з рамок.
  5. Ящики для переносу рамок до медогонки.

Такі типи приладдя можуть знадобитися для початківців. Зважаючи на те, як буде розвиватися діяльність та розширятися пасіка, кожен бджоляр зможе поступово купувати й інші необхідні доповнення та вироби.

Окрім цього, пасічнику також необхідна буде медогонка, яка допоможе у видобуті меду. В асортименті магазинів можна придбати як ручні, так і електричні машини. Обирати слід в першу чергу ті, які зможуть обслуговувати якнайкраще пасіку. Такі пристрої повинні допомогти економити час та сили пасічника під час роботи з бджолами та створеними ними сотами.

Як захиститися від бджіл?

Дуже важливо під час роботи з бджолами захиститися від укусів, які можуть дуже нашкодити здоров’ю. Саме для цього потрібно придбати захисний інвентар, який складається з таких найменувань:

  • маска для обличчя – для захисту обличчя та шиї;
  • рукавички та чоботи, які можуть захистити руки та потрапляння бджіл під одяг;
  • спеціальний костюм пасічника розроблений таким чином, щоб якнайкраще створити захисні умови від укусів бджіл.

Обираючи відповідний одяг та захист для пасічника потрібно пам’ятати, що він обов’язково повинен бути білого або пастельного тону, щоб не дратувати бджіл яскравими барвами.

Обрати рамки для бджіл, вулики та весь необхідний інвентар можна на сайті компанії vashapasika.com.ua.

Також буде цікаво:   Выбираем летние шины