Як відомо, в розумному годиннику Apple Watch 4 є функція електрокардіографії. Нова заявка на патент, опублікована на цьому тижні, показує, що над додаванням цієї функції в майбутню версію розумних годинників Gear Watch працює і компанія Samsung. На відміну від Apple Watch, пристрій Samsung зможе додатково вимірювати кров’яний тиск.

У заявці сказано, що пристрій, якщо його носити на зап’ясті, вимірює артеріальний тиск з урахуванням часу проходження імпульсу (PTT), так і індексу артеріальної жорсткості (ASI), які розраховуються з допомогою фотоплетизмографии і електрокардіографії для більшої точності.

Крім того, фотоплетизмографический датчик, сигнал якого виходить впливом світлових променів з двома або більше різними довжинами хвиль на палець користувача, що контактує з електродом електрокардіографа, може використовуватися в якості датчика насичення киснем. Його показання можна використовувати для розрахунку споживання калорій відповідно до активності користувача, а також для моніторингу таких станів, як утруднене дихання, помутніння свідомості, шок, гіпоксія в горах або отруєння газом.

Патентна заявка була подана в США 1 червня 2018 року. Про терміни появи розробки на ринку даних немає.

Джерело: www.patentlyapple.com

Також буде цікаво:   Фанатам Razer Phone більше не варто чекати смартфонів