Кожній красуні хочеться завжди мати привабливий вигляд. Без здорового та доглянутого волосся цілковито довершеного образу не створити. Гарне та здорове волосся – це доглянуте волосся. Застосування лише шампуню буде недостатньо.

Що ж необхідно робити, щоб не носити перуку?

1.Волосся не любить сонця та холоду. Користуйтесь капелюхом чи панамою влітку, тому що сонячні промені руйнують природню структуру волосся. Взимку теж не варто нехтувати шапкою, оскільки мінусова температура призводить до перемерзання кореневих цибулин, що спричиняє ламкість волосся.

2. Після миття голови краще не розчісувати волосся одразу, а зачекати доки воно підсохне.

3. Для розчісування волосся краще користуйтесь дерев’яною розчіскою чи щіткою. Це природній матеріал, який добре впливає на здоров’я.

4. Дуже добре робити натуральні маски хоча б раз на тиждень. Це можуть бути маски із яєчного жовтка, дріжджів та інших компонентів. Якщо ж немає часу готувати маски самостійно, їх можна придбати в магазині чи аптеці.

5. Позитивно впливає на волосся полоскання відварами трав. Найкраще підійде відвар любистку, кропиви або кореня лопуха. Якщо ви володарка світлого волосся, то скористайтесь відваром ромашки або липи.

6. Давайте своєму волоссю відпочити. Якщо ви любите носити високий пучок чи гульку, то давайте можливість йому відпочити хоча б увечері та вночі, не зв’язуючи його надто туго.

7. Стреси та нервові розлади дуже негативно впливають на зовнішній вигляд волосся. Тому намагайтесь пити заспокійливий чай та менше нервувати.

Ось основні поради щодо здорового стану вашого волосся, намагайтесь їх дотримуватись та будьте красивими.

Також буде цікаво:   ВООЗ побачила кінець пандемії COVID-19