Робота для українців в Польщі є найрізноманітніша, що і привертає безліч громадян.

Безліч польських роботодавців наймають до себе в компанію громадян України, які здавна славляться працьовитістю і відповідальністю. Працевлаштування в Польщі можливо тільки за польської національної робочої візи.

Головні переваги роботи в Польщі.

Не так давно Польща увійшла до складу Європейського Союзу, після чого багато жителів цієї країни вирушили на заробітки в такі країни, як Італія, Німеччина, Ірландія. Місцеві ж підприємства стали відчувати суттєву нестачу кваліфікованих кадрів. Тому сьогодні робота в Польші є завжди актуальною. Причому вакансії за кордоном для наших співвітчизниць є практично в усі сферах. Тут можна влаштуватися на роботу різноробочим або на більш престижну спеціальність.

Високий дохід.

Чи не для кого не секрет, що рівень життя в Польщі набагато вище, ніж в Україні. Навіть без освіти тут можна знайти роботу і стабільно отримувати в місяць близько 500-800 доларів. Багато вакансії для українців нічим не відрізняються від того, що можна знайти на території нашої країни. Деякі роботодавці надають іноземцям безкоштовне житло, що дозволяє істотно заощадити на оренді. При цьому вартість продуктів в цій країні практично така ж, як і в Україні.

Територіальна близькість країн

Робота за кордоном – справжнє випробування для багатьох, адже хоч і на деякий час, але втрачається зв’язок з родиною та близькими. Однак відстань між Польщею та Україною зовсім невелике, що дозволить вам в найкоротші терміни повернутися на батьківщину. Робота в Європі приваблює в першу чергу високими зарплатами, чого не можна сказати про Україну.

Також буде цікаво:   Netflix відкриває офіс у Варшаві й шукає фахівців зі знаннями української мови