На жаль, навіть нові телефони можуть піддаватися поломкам через недбале ставлення власників або від технічного дефекту. Цю проблему можуть усунути різноманітні сервісні центри міста Львова, які в стислі терміни виправлять дефект. Повноцінний сервісний центр зробить ремонт мобільних телефонів по усуненню різноманітним поломок, наприклад, сервісний центр Контакт-Сервіс. Розглянемо найбільш поширені несправності, які виконують майстерні по ремонту мобільних телефонів та способи їх усунення.

  1. Попадання вологи

Один необережний рух – і ваш телефон опинився у воді. Після проведеної діагностики, зазвичай частини телефону розбирають. Все окислені деталі відмиваються спеціальними рідинами, а плата витримується в ультразвукової ємності. Після цих маніпуляцій роблять повторне тестування. При виявленні роз’єднань між елементами SMD їх відновлюють під мікроскопом.

  1. Немає контакту між частинами телефону слайдера

Слейдери – це телефони, що складаються з двох частин. Для функціонування таких марок телефону встановлюється шлейф. Ця деталь телефону перебувати в постійному терті. З плином часу шлейф може з перебоями, а то і зовсім припинити передавати дані між частинами телефону. Це відбивається на звуці або зображенні. Для усунення цієї поломки потрібно провести заміну деяких деталей, наприклад, самого шлейфу.

  1. Тріщини на дисплеї

При необережному поводженні телефон може впасти і пошкодитися екран. Або з невідомої причини пропадає зображення. Ці дві причини поломки говорять про несправності дисплея внаслідок механічних пошкоджень. У сервісних центрах цю поломку виправляють шляхом заміни дисплея. Це нескладний ремонт, але коштує значно дорожче, ніж дрібний ремонт. Це пов’язано з заміною дорогої деталі.

  1. Проблеми зі звуком

Буває, що цей тип несправності можна розділити на два види: вас не чують, і ви не чуєте. Майстри ідентифікують проблему в поломці динаміка і мікрофона мобільного телефону. Причиною такої поломки може бути вологе середовище або механічний вплив. Проблема вирішувана. Майстри замінять обидві деталі.

  1. Розбито або має тріщину корпус

Для професіоналів сервісного центру Львова нескладно замінити корпус частково або повністю. Для повної заміни потрібно оригінальний корпус моделі. Зазвичай в таких центрах є в наявності корпуси для нових і старих моделей. При нестачі таких деталей сервісний центр в стислі терміни отримує зі складу необхідні складові.

Також буде цікаво:   Спасательный круг - зачем он нужен