10 травня 2024 року в Колумбійському університеті урочисто оголосили лауреатів престижної Пулітцерівської премії. Цьогоріч журі відзначило видатні здобутки у сфері журналістики, фотографії та літератури.

Агентство REUTERS здобуло дві нагороди за серію розслідувань, що висвітлюють «виробничу імперію» Ілона Маска, а також за потужні фотографії з місць конфлікту в Ізраїлі та Газі. Ще дві Пулітцерівські премії відійшли журналістам THE NEW YORKER.

THE TIMES отримав загалом три нагороди, зокрема за висвітлення нападу ХАМАС на Ізраїль, розслідування про дитячу працю мігрантів у США та інші журналістські матеріали.

Американська газета THE NEW YORK TIMES здобула визнання у трьох категоріях: журналістське розслідування, міжнародні репортажі та написання статей.

За висвітлення глобальної міграційної кризи на кордоні США та Мексики премію в галузі художньої фотографії отримали фотографи агентства ASSOCIATED PRESS.

Важливою віхою стало вручення Пулітцерівської премії російському опозиціонеру та оглядачу WASHINGTON POST Володимиру Кара-Муразі, редактору газети Девіду Гоффману та журналісту Джеррі Ши за їхню мужню роботу.

Це лише деякі з визначних переможців Пулітцерівської премії-2024. Їхня робота свідчить про неупереджену журналістику, глибоке дослідження та майстерність письма, які й надалі інформують та надихають суспільство.

Також буде цікаво:   ЄС продовжив заборону на в'їзд українцям мінімум на два тижні