Його пропускна здатність в 8 разів вище, ніж у USB 3.0.

Організація USB Implementers Forum представила фінальну версію стандарту USB 4.0. Цей інтерфейс побудований на базі Thunderbolt 3 і забезпечує можливість одночасної передачі даних, зарядки і виведення зображення на екран.

Офіційно новий стандарт називається USB4, саме без пробілу, на відміну від попереднього USB 3. Головною його перевагою стала більш висока пропускна здатність – до 40 Гбіт/с, що вдвічі більше, ніж у останньої версії USB 3.2, і в 8 разів більше, ніж у оригінального USB 3.0.

Також в числі важливих переваг згадується зворотна сумісність з USB 3.1 і USB 2.0, а також повна сумісність з пристроями і кабелями Thunderbolt 3. З переходом на USB4 проблема з пошуком відповідного проводу зійде нанівець, адже він об’єднує всі актуальні стандарти.

Третя гідність USB4 полягає в покращеному поділі передачі даних і відеосигналу – USB4 вирішує проблему зниження пропускної здатності при виконанні паралельних завдань. Тепер якщо, наприклад, у вас є монітор, який використовує 8 Гбіт/с для виведення відео, то решта 32 Гбіт/с будуть повністю доступні для інших цілей.

Перші пристрої c USB4 чекати найближчим часом не варто, вони можуть вийти лише в 2020 році.

Також буде цікаво:   Apple відпочиває: Xiaomi продає неймовірний Redmi Note 7 за копійки