Брат – це ваш родич, якого хочеться порадувати, зробити сюрприз або просто презентувати щось корисне, тому подарки на Новый год – відповідальний вибір сайт umart.com.ua допоможе вам у цьому. Тут – кілька порад і ідей на вибір подарунка. Вони допоможуть вам в пошуку відповідного презенту для вашого брата.

Як вибрати подарунок

Дізнайтеся про його переваги. Подарунок повинен бути до місця, тому купуйте те, чим ваш брат буде користуватися. Акуратно дізнайтеся, чого вашому братові бракує – нової сорочки, якого-небудь аксесуара для машини, нової комп’ютерної гри. Можна запитати у його друзів – якщо навіть вони не знають, що потрібно вашому братові, вони можуть підказати цікаві ідеї.

Враховуйте ступінь близькості. Буває, що з братами мало спілкуються, або це двоюрідний-троюрідний брат, з яким ви рідко бачитеся. У таких випадках не варто робити занадто “особисті” подарунки – вони можуть бути недоречні. Особисті подарунки – це нижня білизна, предмети гігієни, парфуми.

Орієнтуйтеся на хобі. Це кращий спосіб знайти подарунок, який точно сподобається. Якщо у людини є захоплення – отримати подарунок, пов’язаний з хобі, йому буде приємно подвійно. Бажано заздалегідь дізнатися, чи є така річ у вашого брата, щоб не дарувати другу ракетку для тенісу або непотрібну мишку для комп’ютера.

Ідеї ​​для подарунка брату

Класичний подарунок. Це може бути парфум, елітний алкоголь або краватку. Такий подарунок обов’язково повинен бути якісним. На “класичні” подарунки скупитися не варто, щоб вони були приємні людині.

Пригода в подарунок. Такий сертифікат – це яскраві враження, які можуть бути навіть краще, ніж річ. Подаруйте своєму братові похід на квест, прогулянку на конях, похід в спа на романтичний масаж на двох для брата і його дівчини. Головне, щоб такий презент був по-справжньому приємним. Наприклад, якщо брат не схильний до екстремальних розваг, сертифікат на стрибок з парашутом йому дарувати точно не варто.

Оригінальний подарунок. Якщо ваш брат цінує оригінальні речі, можна подарувати щось незвичайне. Приклад: картина, написана за його фотографії, бігаючий будильник, дозатор в формі носа для мила.

Корисна техніка. Вашому братові можуть стати в нагоді навушники, навігатор або нова флешка. Даруйте тільки хорошу техніку, в якій самі розбираєтеся.

Настільна гра. Настільні ігри зараз дуже популярні у людей різного віку. Якщо ваш брат – компанійська людина, такий презент може припасти йому до смаку. Настільних ігор зараз дуже багато – перед покупкою уважно читайте опис – не всі з них цікаві. Також це не повинна бути гра на один раз.

Також буде цікаво:   Москітні сітки на вікна

Подарунок, пов’язаний з його хобі. Це прекрасний презент, тому що якщо людина чимось захоплюється, йому зазвичай потрібно безліч пристосувань для занять його хобі. Спортсмену – спортивний інвентар, ігроману – нова комп’ютерна гра, майстру – набір якісних інструментів.

Ці прості поради допоможуть вам вибрати хороший подарунок братові, який йому точно сподобається.