Найчастіше люди ставляться досить насторожено до поняття «штучний», припускаючи, що, раз не натуральний, значить поганої якості або не такий красивий. Однак це абсолютно помилкова думка, якщо мова йде про штучний камінь, з якого виготовляються чудові підвіконня.

Компанія «Stone & Furniture» пропонує подоконники из искусственного камня, які можуть стати витонченим і елегантним обрамленням вашого вікна. Асортимент компанії – це практичні, функціональні і естетично привабливі вироби, які є, як самостійною одиницею декору, так і доповненням до дизайнерської задумки.

Підвіконня зі штучного каменю не поступаються своїм натуральним аналогам і навіть перевершують їх по деяким параметрам. Вони більш прості в процесі обробки і установки, мають меншу вагу, мають чудові технічні та естетичні властивості. До всього іншого, до переваг штучного каменю відноситься його приваблива вартість.

Чим привабливий штучний камінь?

  • Надійність і стійкість до механічних впливів і деформації;
  • Вологонепроникність;
  • Відсутність реакції на ультрафіолет або чистячі хімічні засоби;
  • Такому матеріалу не страшні перепади температур;
  • Час ніяк не впливає на зовнішній вигляд підвіконня – він залишиться таким же яскравим і красивим, як і в день покупки, навіть через тривалий термін. На нього можна без побоювань ставити квіткові горщики та інші предмети, слідів від них не залишиться;
  • Можливість створювати різні форми будь-якої ширини і знаходити унікальні колірні рішення.

Підвіконня зі штучного каменю від компанії «Stone & Furniture» http://sf.net.ua/podokonniki-iz-iskusstvennogo-kamnya/ – це благородний елемент інтер’єру, який поєднується з різними матеріалами, додає приміщенню нотки вишуканості і каже про витончений смак господарів.

Також буде цікаво:   Медичний центр "Надія"