Як бути, якщо терміново знадобився транспорт, а під рукою його не виявилося? Хтось здав в ремонт, а у кого-то його немає взагалі, а турбувати одного або замовляти таксі – не варіант. Відповідь одна: взяти авто в оренду на деякий час.

І якщо необхідний прокат авто в Києві, компанія “БЛС” готова надати різноманітні автомобілі, комфортні умови і приємну ціну. Це сервіс на вищому рівні, який дозволить користуватися ним знову і знову.

Оренда авто на прокат – одна з найпопулярніших послуг на ринку пасажирських перевезень. Вам потрібна оренда автомобіля для гостей? Чи плануєте організувати поїздку для відпочинку за містом? Потрібна послуга по трансферу в аеропорт? Потрібно забезпечити транспортом корпоративний захід або весілля? У цих і в багатьох інших випадках прокат авто є незамінним способом вирішити транспортне питання!

Де орендувати авто в Києві

Оренда авто в компанії “БЛС” – зручне і швидке вирішення питань пов’язаних з транспортом. Орендуючи автомобіль ви позбавляєте себе від рішення таких проблем як пошук таксі, а також оптимального маршруту до необхідної адреси з урахуванням міського транспорту.

Оренда автомобіля для гостей

Автомобілі з водієм стануть оптимальним засобом пересування по місту і для ділових гостей Києва. Приїжджаючи до столиці у справах або роботі, можна скористатися послугами таксі. Але, якщо передбачається багато ділових зустрічей і переїздів по місту, послуги таксі складатимуть значну суму ваших накопичень на поїздку. Оренда авто на цілий день обійдеться набагато дешевше, а рівень послуг, що надаютьсявище. Людина, погано знає місто, краще зробити замовлення аренда Мерседеса з водієм. Це не тільки комфортніше, але і безпечніше для вас. Київвелике столичне місто, і, не знаючи транспортних розв’язок і схеми організації руху в місті, складно орієнтуватися в мегаполісі, легко заблукати, потрапити в пробку, порушити правила паркування або навіть потрапити в дорожньотранспортну пригоду.

Прокат машин в Києві

Крім короткострокової оренди, орендувати автомобіль з водієм можна і на тривалий термін. Така послуга викликає підвищений попит у клієнтів компанії, яким зручніше і вигідніше користуватися орендованим автомобілем, ніж власним. Їх досвід показує, що прокат авто часто виявляється дешевше, ніж обслуговування та догляду особистого автомобіля. З компанією “БЛС” ви заощадите гроші і час і забезпечите собі максимальний комфорт і безпекуПрокат машин в Києві в компанії “БЛС” це вигідно, надійно та зручно!

Також буде цікаво:   Підвіконня зі штучного каменю