Ми вже звикли, що більшість товарів і послуг можна замовити не виходячи з дому. А як бути, якщо терміново знадобилися гроші? Звичайно, можна відвідувати офіси кредитних організацій, уточнювати в кожному умови і вимоги, витрачати час на очікування в чергах… Але є і більш простий спосіб – подати онлайн-заявку на кредит. Хто пропонує цю послугу, наскільки це зручно і вигідно, ми спробуємо з’ясувати в цій статті. Або можете заглянути на Alexcredit і дізнатись більше.

Подати заявку на кредит онлайн, або час – гроші

У сучасному світі все більше компаній пропонують своїм клієнтам зручні онлайн-сервіси: в Інтернеті можна замовити товар з доставкою, отримати консультацію фахівця, пройти навчання і багато іншого. Не стала винятком і банківська сфера, де відносно недавно запропонували цілий ряд можливостей, без яких багато хто вже не уявляють собі комфортне керування фінансами: дистанційне відстеження балансу рахунку та витрат, грошові перекази в будь-яку точку світу і, звичайно, оформлення онлайн-заявок на кредит.

Чому подібні сервіси користуються попитом у клієнтів? В першу чергу, через економію часу, яка, як відомо – теж гроші. Нікому не хочеться витрачати час на роз’їзди по банківським офісах. Набагато простіше і швидше оформити онлайн-заявку на кредит, прийти і забрати готівку або карту.

Можливості «онлайн-кредитування»

Давайте ознайомимося з основними пропозиціями кредитів готівкою по онлайн-заявці. Найголовніше питання яке виникає – на яку суму зазвичай можна розраховувати при зверненні за такою послугою? Першу суму яку ви можете отримати, це в районі 2000-3000 гривень (наприклад в «Alexcredit»). Безумовно, можна зустріти і інші, більш великі суми, але в цих випадках найчастіше потрібне дотримання додаткових умов: порука, надання численних довідок.

Скільки ж часу займає розгляд онлайн-заявки? В основному кредитними організаціями обумовлюються терміни в 1-10 днях. Після ознайомлення з заявою та прийняття рішення менеджер дзвонить клієнтові і повідомляє результат, в деяких випадках повідомлення відбувається по смс або електронною поштою.

Ризик відмови по онлайн-заявці невисокий – звичайно, якщо ви надаєте вірні відомості і докладаєте всі необхідні документи. У разі дотримання вимог банку ймовірність негативного рішення по кредиту не більше, ніж при подачі заяви в офіс особисто.

Також буде цікаво:   6 важливих порад починаючим підприємцям